ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Growe for Ukraine: міжнародна компанія Growe розширила напрями благодійного проєкту для допомоги Україні

author avatar Новини компаній

Компанія Growe об’єднала свої благодійні ініціативи у системну благодійну програму Growe for Ukraine з метою сприяння розвитку та підтримці безпечної України, яка процвітає.

Протягом наступного року з початку програми компанія планує направити щонайменше 8 мільйонів гривень для наближення перемоги України у війні проти російського агресора.

Напрями допомоги проєкту

Перший напрям – це цільова підтримка ЗСУ. Одним з аспектів проєкту є надання підтримки фронтовикам через запити допомоги спеціалістів компанії для їхніх рідних.

Лише за перші 5 днів проєкту Growe отримала до 20 запитів на суму майже 900 тисяч гривень. На цей напрям у 4 кварталі компанія направить понад 1 220 000 гривень.

Другий напрям – внутрішні волонтерські ініціативи. Компанія ініціює та підтримує волонтерські ініціативи від збору коштів для співробітників, які служать у Збройних Силах України, до розбору зруйнованих будинків на деокупованих територіях.

Так, завдяки зусиллям команд на внутрішньому заході спеціалісти зібрали 170 100 гривень і компанія подвоїла цю суму, щоб зробити загальний внесок у розмірі 340 200 гривень. Він буде переданий нашим спеціалістам і військовим Глібу та Ярославу.

Третій, зовнішній напрям, присвячений системній підтримці дітей, які втратили батьків через війну і не тільки, передбачає системну підтримку фондів «Зростай у Родині» та «Діти Героїв». Growe вже перерахувала на рахунок фондів понад 450 тисяч гривень. До кінця року компанія надасть допомогу згаданим вище фондам у розмірі до 2 мільйонів гривень.

«Україна – це наш дім, і тут ми бачимо своє майбутнє. Ми віримо в Перемогу України та направляємо наші зусилля для її наближення. Growe for Ukraine – це наш внесок у створення безпечної країни, яка процвітає», – коментує свою позицію СЕО Антон Рублєвський.

Важливо зазначити, що Growe почала надавати допомогу Україні значно раніше, виділивши понад 17,5 мільйона гривень із самого початку повномасштабного вторгнення. Ці кошти були розподілені на такі напрями: підтримка Збройних Сил, евакуація спеціалістів і фінансова допомога співробітникам, які постраждали від війни.

Для спеціалістів був запущений внутрішній проєкт «Зимівля» в Україні та Польщі (6 167 160 гривень), також були придбані 6 генераторів і 6 Starlink (приблизно 720 тисяч гривень) та надавалася регулярна підтримка ЗСУ (дрони, павербанки, берці, автохолодильники для крові, автомобілі й інструменти для військових нейрохірургів).

На запити співробітників компанія також виділила кошти на ремонт автомобілів, купівлю касок із навушниками, ноутбуків, зарядних станцій, дронів і кросовера на суму більш ніж 670 тисяч гривень.

«Growe завжди ставила підтримку своїх співробітників на перше місце. Зараз, коли Україна переживає важкі часи, ми відчуваємо особливу відповідальність і свідомо беремо на себе ці зобов’язання. Волонтерські ініціативи, системна підтримка дітей і сімей наших співробітників – це частина нашої стратегії Перемоги», – коментує проєкт Chief People Officer Анастасія Бєлоусова.

У майбутньому компанія зобов’язується щоквартально звітувати про благодійні внески у межах проєкту Growe for Ukraine.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.