ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Immuta оновлює свою платформу безпеки даних для Databricks

author avatar ProIT NEWS

Провайдер безпеки даних Immuta оголосив про суттєві вдосконалення своєї платформи безпеки даних для Databricks. Ці оновлення мають на меті розблокувати цінність даних, зменшити витрати, прискорити інновації та забезпечити надійний захист даних.

Ключові оновлення охоплюють вбудовану інтеграцію з Databricks Unity Catalog, що з’єднує клієнтів з найновішими функціями платформи Immuta, такими як локалізоване виявлення конфіденційних даних, покращена безпека та контроль доступу для робочих навантажень ШІ, а також розширене керування безпекою даних.

Компанія заявила, що відрізняється від конкурентів тим, що пропонує комплексну платформу замість простого точкового рішення. Ця платформа складається з трьох основних модулів продукту: Discover, Secure і Detect.

  • Discover полегшує виявлення конфіденційних даних та автоматизує фіксацію змін схеми.
  • Secure зіставляє політики доступу до даних високого рівня та політики сховища даних і забезпечує контроль доступу.
  • Detect дає змогу здійснювати моніторинг користувачів та активності, аналітику поведінки й підрахунок ризиків, що дає можливість організаціям завчасно виявляти та вирішувати такі проблеми, як інсайдерські загрози.
«Наше комплексне рішення для захисту даних охоплює весь спектр того, що потрібно більшості організацій для захисту своїх даних відповідно до стандартів NIST. Зокрема, йдеться про виявлення конфіденційних даних, контроль, моніторинг і виявлення доступу до даних», – сказав VentureBeat головний спеціаліст із продуктів Immuta Мо Плассніг.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.