ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Intel підтвердила існування нової версії Windows – Windows 12, яка має вийти у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

На конференції Citі Intel підтвердила, що Windows буде «оновлено» у 2024 році, при цьому не вдаючись у подробиці. Чутки, що Windows 24H2 Next Valley існує і вийде восени 2024 року, ширилися вже давно, повідомляє Windows Latest.

Джерела Windows Latest повідомляють, що наступне покоління Windows може запровадити значні покращення дизайну. Крім повноцінної Windows 12 для настільних комп’ютерів, Microsoft також працює над новим варіантом Windows, повністю зосередженим на вебфункціях, подібних до Windows 11 у режимі S.

Вважається, що «орієнтований на веб» варіант Windows 12 базується на хмарних і вебтехнологіях, таких як PWA та Edge.

Як зазначалося раніше, це буде новий варіант операційної системи, адаптований для певних ринків та апаратного забезпечення, але він не замінить традиційний настільний комп’ютер.

Під час Citі 2023 Global Technology Conference, віртуальної події за участі Intel та інших технологічних компаній, виконавчий віцепрезидент і головний фінансовий директор Intel Corporation Девід Зінснер підтвердив, що нова версія Windows або «оновлення Windows» з’явиться наступного року:

«Насправді ми вважаємо, що 2024 рік буде досить вдалим для клієнтів, зокрема через оновлення Windows».

Microsoft та її партнери ніколи прямо не розголошували назву наступного покоління Windows. Насправді Windows 11 теж називали оновленням Sun Valley для Windows 10.

Витік слайдів і документів у березні 2023 року також підтвердив, що настільна платформа Intel нового покоління Meteor Lake підтримуватиме Windows 12. Користувачі це помітили на одному з внутрішніх слайдів, який згодом було видалено з Інтернету.

Наразі Intel офіційно анонсувала лише мобільні чипи Meteor Lake, які з’являться у грудні зі спеціальним процесором ШІ.

Корпорація Microsoft перейшла на новий графік розробки, згідно з яким нова версія Windows буде випускатися кожні 3 роки.

Windows 11 була випущена у 2021 році, і, схоже, Microsoft не змінила свій цикл. Тому ми, швидше за все, побачимо Windows 12 або значне оновлення Windows (як кажуть в Intel) восени 2024 року.

Вихід нової версії Windows часто стимулює користувачів оновлювати свої комп’ютери, що може призвести до додаткових продажів процесорів та іншого устаткування від Intel.‌‌

Раніше ми повідомляли, що Microsoft додає нові функції безпеки до Windows 11.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.