ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

IQ Assistant, чат-бот з ШІ від Logz.io, зробить ваші інструменти спостереження «розумними»

author avatar ProIT NEWS

Logz.io зі своєю хмарною платформою спостереження SaaS Open 360 об’єднує журнали та показники, відстежує дані з програм моніторингу із відкритим кодом, таких як Prometheus, OpenTelemetry, Fluetnd з OpenSearch. Тепер же Logz.io додає ще й IQ Assistant – чат-бота на основі штучного інтелекту, щоб полегшити пошук важливих даних моніторингу і зрозуміти їх. Про це повідомляє DevOps.com.

Logz.io деякий час працював над двигуном чат-бота AI-Driven Observability IQ. Мета полягає не лише в тому, щоб надати швидкі відповіді на проблеми в режимі реального часу за допомогою пошукової системи Apache Lucerne, а й надати покрокові контекст, висновки та відповіді.

У чат-боті зі штучним інтелектом Logz.io приваблює те, що це не просто пасивний ШІ, який покладається на відомі помилки та перевірені кроки з усунення несправностей.

Натомість програма SaaS, керована ШІ, поєднує власний штучний інтелект Logz.io з великою мовною моделлю (LLM), щоб вивчати середовище та дії користувача. Це означає, що він може покращити свою роботу з аналізу вашого середовища та надання вам найкращих пропозицій. Якщо це спрацює, це допоможе швидше вирішити проблеми та скоротити середній час до виправлення (MTTR).

Інші поточні функції штучного інтелекту на платформі Open 360 включають:

  • Виявлення аномалій для App 360. Використовує ШІ для виявлення аномалій у службах, надаючи інформацію про ефективність служб, операцій, показників і кінцевих точок у реальному часі.
  • Рекомендації щодо сповіщень. Використовує кероване машинне навчання для моделювання дій користувачів і консультування наступних користувачів, які стикаються з подібними проблемами.
  • Центр оптимізації даних. Пропонує конвеєрну аналітику спостережуваності на основі ШІ, надаючи автоматизовані рекомендації для ефективного керування обсягами даних і витратами.
  • Когнітивні ідеї. Використовує генеративний ШІ для виділення важливих даних журналу, посилань на пов’язану інформацію та найкращі практики для швидкого вирішення проблем.

Чат-бот – це лише початок. Logz.io формалізує свою стратегію штучного інтелекту, включивши кілька додаткових функцій, які обіцяє оголосити протягом 2024 року.

Як зазначив технічний директор Logz.io Асаф Ігал, це не замінить вашу команду DevOps, але полегшить команді виконання роботи.

Читайте також на ProIT, що Microsoft впроваджує ШІ у робочі процеси DevOps: всі нові інструменти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.