ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Після презентації Vision Pro Apple оцінка компанії наблизилась до $3 трлн

author avatar ProIT NEWS

Технічний гігант  Apple переживає найбільший підйом ціни своїх акцій, яка наблизилася до історичної оцінки в $3 трлн. Про це повідомляє Insider.

Ціна акцій Apple у понеділок підвищилася на 1,6% до $183,79 доларів США, в результаті чого оцінка компанії склала майже $2,9 трлн. Цього року акції зросли на 41%, що випереджає зростання індексу Nasdaq 100, орієнтованого на технології, на 35% за той самий період.

Акції Apple почала змінюватись після того, як минулого понеділка компанія представила  гарнітуру змішаної реальності Vision Pro . Деякі аналітики тоді говорили, що апаратне забезпечення може значно підвищити оцінку технологічного гіганта,  повідомили минулого вівторка кореспонденти Insider Zinya Salfiti та Nidhi Pandurangi.

Це не лише гарнітура, яка сприяє зростанню ціни акцій.

Відомий аналітик Wedbush Ден Айвз прогнозує, що продажі майбутнього iPhone 15 і сервісний бізнес Apple ще більше збільшать акції Apple, повідомила в понеділок Джулі Борт з Insider . Айвс особливо позитивно оцінює бізнес послуг Apple, який включає в себе хмарні сервіси та бізнес зберігання даних.

Це не перший випадок, коли оцінка Apple сягає позначки в 3 трильйони доларів — технологічний гігант став першою американською компанією, яка перетнула поріг у січні 2022 року — до того, як масштабна катастрофа акцій технологічних компаній знизила його ринкову капіталізацію.

Цього року акції технічних компаній стрімко зросли, що викликано стрімким зростанням штучного інтелекту після вірусного успіху ChatGPT від OpenAI.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.