ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Kobo анонсує свої перші кольорові електронні пристрої для читання

author avatar ProIT NEWS

Rakuten Kobo випускає свої перші кольорові електронні пристрої для читання – Kobo Libra Color і Kobo Clara Colour. Обидва з них використовують найновішу технологію кольорового екрана Kaleido від E Ink, повідомляє The Verge.

Поки що нові Kobo виглядають як незначні оновлення наявних пристроїв для читання електронних книг Kobo.

Kobo Libra Color постачається з фізичними кнопками перегортання сторінок і сумісний із Kobo Stylus 2 для створення нотаток.
Kobo Libra Color постачається із фізичними кнопками перегортання сторінок і сумісний із Kobo Stylus 2 для створення нотаток
Kobo Clara Color схожий на Clara 2E, але має колір, покращений процесор і більше пам’яті.
Kobo Clara Color схожий на Clara 2E, але має колір, покращений процесор і більше пам’яті

Kobo Libra Color за $220 зберігає сумісний із Kobo Stylus 2, як і Kobo Elipsa 2E. Однак він на $30 дорожчий, аніж Kobo Libra 2, тож вам доведеться купувати стилус окремо за $70.

Kobo Clara Color за $150 трохи більше відрізняється від свого найближчого брата, Kobo Clara 2E за $140. Він пропонує той же 6-дюймовий дисплей і водонепроникний дизайн IPX8, але тепер має 16 ГБ пам’яті та покращений процесор.

Також компанія Kobo представила оновлений чорно-білий Kobo Clara BW із такими ж оновленнями пам’яті та процесора за $130.

Усі пристрої доступні для попереднього замовлення та будуть доставлені вже із 30 квітня.

Читайте також на ProIT: Як отримати доступ до тисяч безкоштовних аудіокниг завдяки штучному інтелекту Microsoft і Project Gutenberg.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.