ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft Copilot тепер може створювати музику завдяки інтеграції з Suno

author avatar ProIT NEWS

Завдяки новому плагіну від Suno чат-бот Microsoft AI chatbot Copilot тепер зможе створювати пісні за допомогою штучного інтелекту.

Музичний стартап з ШІ пропонує інструмент на Discord, який може створити оригінальну пісню разом із текстом на основі текстової підказки. Тепер користувачі Copilot зможуть отримати доступ до Suno за допомогою чат-бота Microsoft, повідомляє The Verge.

Щоб почати створювати музику, користувачам Copilot потрібно лише увійти у свої облікові записи та ввімкнути плагін Suno або натиснути на логотип із написом «Створюйте музику з Suno». Потім користувачам потрібно придумати просту текстову підказку, яка описує бажану пісню. Наприклад, «написати пісню про котів у стилі Cat Power». Suno створить оригінальну пісню (зазвичай тривалістю у хвилину або дві) разом із розшифровкою тексту.

Ключова відмінність між плагіном і Discord від Suno: плагін Suno може генерувати лише одну пісню, тоді як ШІ на власному сайті Suno запропонує вам два варіанти пісні за запит.

Інші великі технологічні компанії також тестують генеративні музичні інструменти ШІ. Зокрема, AudioCraft із відкритим вихідним кодом від Meta, який також генерує пісні на основі текстових підказок, а також інструмент YouTube від Google, який видає оригінальні музичні треки на основі наспівуваної пісні або текстової підказки.

Окрім Suno, з’явилася низка музичних стартапів зі штучним інтелектом, які пропонують подібні інструменти: Soundful, Magenta, Beatbox (який може генерувати ритми й інструментальні треки), Soundraw, Loudly, Boomy, Beatoven.ai та багато інших.

Suno забороняє монетизувати створені ШІ пісні на YouTube або Spotify, але надає платним користувачам комерційні права на ці пісні. Музичний стартап володіє правами на будь-які пісні, створені за допомогою безкоштовних пропозицій, але ділитися цією музикою у соцмережах або в інших некомерційних цілях дозволяється.

Pаніше ми писали: YouTube представив низку нових інструментів на основі ШІ, які полегшать процес створення відео та дозволять охопити ширшу аудиторію на платформі.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.