ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft незабаром дозволить користувачам Windows 11 видаляти ще більше вбудованих програм

author avatar ProIT NEWS

Виробник програмного забезпечення почав тестувати нову збірку Windows 11 із тестувальниками Canary Channel, яка включає можливість видалення програми Camera, нещодавно припиненої програми Cortana, програми Photos, програми People і клієнта віддаленого робочого столу (MSTSC). Про це повідомляє The Verge.

Корпорація Microsoft постачає велику кількість Inbox apps, попередньо встановлених з Windows 11. Поступово користувачі отримують змогу видаляти деякі з них, і ми наближаємось до того моменту, коли більшість можна буде вільно видалити.

Зазвичай ці вбудовані програми невеликі, тому ви не збережете багато місця, видаливши їх, але наявність можливості видалити їх повністю має зробити Windows трохи «легшою».

Можливість видалення програми Camera є частиною тестових збірок Windows 11 з березня, а можливість видалення Cortana з’явиться у тестових збірках на початку цього місяця. Проте користувачам Windows 11, які не користуються збірками Windows Insider, доведеться трохи почекати, щоб видалити камеру, Cortana, фотографії, People і Remote Desktop.

Microsoft планує випустити своє наступне велике оновлення Windows 11 у вересні. Воно може охоплювати більше варіантів видалення.

Очікується, що вересневе оновлення Windows 11 також включатиме вбудовану підтримку файлів RAR і 7-Zip, нову домашню сторінку налаштувань, набагато кращий мікшер гучності.

Раніше ми повідомляли, що Windows випробовує ШІ-помічника Copilot.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.