ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft офіційно запускає Loop, конкурента Notion

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft офіційно запускає свою програму Loop для продуктивності та співпраці, подібну до Notion. Про це повідомляє The Verge.

Loop дає змогу використовувати гнучкі робочі області та сторінки для спільної роботи, щоб спростити співпрацю під час роботи.

Програма Loop за інтерфейсом схожа на Notion – аж до можливості легко отримати доступ до низки інструментів і параметрів форматування, натиснувши на клавішу косої риски (що викликає те, що Microsoft називає «Меню вставки»).

Але оскільки Loop створено Microsoft, це означає, що він має деякі корисні інтеграції з іншим програмним забезпеченням корпорації.

Наприклад, ви можете взяти частини сторінок Loop і поділитися ними з іншими програмами Microsoft, як-от чат Teams і Outlook, що здається зручним способом спільної роботи, не перемикаючись між програмами.

У Loop також доступний помічник Microsoft Copilot на основі штучного інтелекту, який може допомогти з такими речами, як написання тексту та підсумовування сторінок у програмі.

Програма Loop була випущена у загальнодоступній попередній версії в березні. За словами Метта Андерсона з Microsoft, споживча версія Loop в Інтернеті залишається в загальнодоступній попередній версії.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft робить штучний інтелект доступнішим: нові можливості в Azure AI Studio.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.