ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft представить Surface Pro 10 і Surface Laptop 6 пізніше цього місяця

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft планує представити нові пристрої Surface пізніше цього місяця. Джерела, знайомі з її планами, повідомили The Verge, що 21 березня компанія представить апаратне забезпечення Surface Pro 10 і Surface Laptop 6, призначене для ділових і комерційних клієнтів.

Березневий захід буде зосереджений на незначних змінах комерційних моделей Surface Pro 10 і Surface Laptop 6, але для споживчих моделей обох пристроїв цієї весни планується більший редизайн. У той час як комерційний Surface Pro 10 матиме новітні чипи Intel і знайомий дизайн, Microsoft переходить на OLED-дисплей на Surface Pro 10 для споживачів.

Windows Central вперше оприлюднила подробиці про OLED Surface Pro 10, заявивши, що Microsoft представить нову модель OLED пізніше цього місяця. Однак пристрій не представлять 21 березня, як повідомляється. Березневий захід буде зосереджений на незначних комерційних оновленнях наявних моделей Surface.

Споживчі моделі Surface Pro 10 і Surface Laptop 6 постачатимуться з варіантами процесора Arm, що дозволить Microsoft оновити дизайн обох пристроїв.

Windows Central повідомляє, що Surface Laptop 6 буде мати більш помітне оновлення дизайну завдяки тоншим рамкам дисплея, заокругленим кутам, сенсорній панелі, а також двом портам USB-C й одному порту USB-A.

Також модель Surface Pro 10 OLED включає нову ультрашироку фронтальну вебкамеру, вбудований зчитувач NFC та OLED-дисплей з антибліковим покриттям, який підтримує вміст HDR.

Повідомляється, що Microsoft поставить варіанти Intel Surface Pro 10 і Surface Laptop 6 у квітні, а потім варіанти Arm у червні.

І комерційна, і споживча версії Surface Pro 10 і Surface Laptop 6 матимуть найновіший ключ Copilot від Microsoft, який є частиною ширшої розробки ШІ для Windows. Корпорація Microsoft ще не оприлюднила свої великі плани щодо функцій на базі штучного інтелекту в оновленні Windows 11, яке має вийти цього року, але, ймовірно, зробить це на своїй майбутній конференції розробників Build.

Microsoft працює над покращенням Copilot у Windows 11, а також над новим досвідом AI Explorer, повідомляє Windows Central. Він описується як розширений Copilot. Ця функція каталогізує все, що ви робите на своєму ПК, щоб ви могли шукати моменти на часовій шкалі або за допомогою природної мови.

Зауважимо, що корпорація вже поставляла функцію Timeline у Windows 10, яка намагалася досягти того ж, але цього разу вона працює на основі штучного інтелекту й працюватиме у будь-якій програмі.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft виправляє проблеми з клієнтами Outlook, які не синхронізуються через Exchange ActiveSync.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.