ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft виправляє функцію Excel, яка руйнувала наукові дані

author avatar ProIT NEWS

Нове налаштування в Excel дає користувачам контроль над функцією автоматичного перетворення даних, яка змусила вчених переробити символи, що представляють людські гени. Про це повідомляє The Verge.

У 2020 році вчені вирішили просто переробити буквено-цифрові символи, які використовували для представлення генів, щоб не мати справу з функцією Excel, яка інтерпретувала назви генів як дати й автоматично їх переформатовувала. Член команди Excel опублікував повідомлення про те, що компанія випускає оновлення для Windows і macOS, щоб виправити це.

Автоматичне перетворення Excel призначено для полегшення та прискорення введення певних типів даних, наприклад чисел і дат. Але для вчених, які використовують швидку стенограму, щоб зробити речі розбірливими, це може зіпсувати опубліковані рецензовані дані, як показало дослідження 2016 року.

Корпорація Microsoft детально описала оновлення в дописі у блозі, додавши прапорець під назвою «Перетворювати безперервні літери та цифри на дату». Оновлення ґрунтується на налаштуваннях автоматичного перетворення даних (Automatic Data Conversions), доданих компанією минулого року, включно з опцією для Excel, яка дає змогу завантажувати файл без автоматичного перетворення, щоб ви могли бути впевненими, що нічого не зіпсується.

У блозі Microsoft також застерігають, наприклад, що Excel уникає перетворення, зберігаючи дані як текст. Це означає, що дані можуть не працювати для обчислень пізніше. Також існує відома проблема, через яку не можна вимкнути перетворення під час запуску макросів.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft вирішила проблему встановлення оновлення безпеки Windows 10.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.