ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft закрила лазівку безкоштовної Windows 11 – ключі Windows 7 більше не працюють

author avatar ProIT NEWS

Microsoft остаточно заблокувала ключі Windows 7 і Windows 8 для активації копії Windows 11. Це була лазівка, яка існувала протягом багатьох років, даючи людям змогу безкоштовно оновлювати Windows 7 або 8 до Windows 10 або 11, повідомляє The Verge.

Microsoft оголосила про зміни щодо блокування ключів Windows 7 і Windows 8 у Windows 11 наприкінці минулого місяця, але ключі деякий час все ще активувалися й було незрозуміло, коли блокування насправді набуде чинності. Станом на цей тиждень ключі Windows 7 повністю заблоковані для чистої інсталяції Windows 11, це The Verge підтвердили у Microsoft.

Windows 11 більше не активує ключі Windows 7.

У редакції протестували кілька ключів Windows 7 під час чистої інсталяції Windows 11 (22H2) – і вона не активувалася.

«Ми не можемо активувати Windows на цьому пристрої, тому що у вас немає дійсної цифрової ліцензії або ключа продукту», – йдеться у повідомленні про помилку, коли ви намагаєтеся активувати ключ Windows 7 у Windows 11.

Якщо ви раніше оновили машину з Windows 7 або Windows 8 до Windows 11 або використовували один із цих старих ключів, то ваш статус активації не зміниться. У вас є цифрова ліцензія, яка має продовжувати працювати. Але якщо ви сподівалися скористатися цією лазівкою в майбутньому, настав час замість цього купити легальний ключ Windows 11.

Лайфхаки: як увімкнути приховані функції Windows 11 за допомогою Microsoft StagingTool – читайте про це на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.