ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta-аватари нарешті отримують ноги (у бета-версії)

author avatar ProIT NEWS

Настав час бета-тестування найбільшої технологічної інновації Meta з часів стрічки новин – ніг. Про це повідомляє TechCrunch.

Тепер для гарнітур Meta Quest можна завантажити оновлення, яке дозволить вам ходити на двох ногах, як наш давній предок, Ardipithecus ramidus.

Коли Meta запустила набір соціальних продуктів віртуальної реальності, її аватари літали як тулуби без ніг. Тепер же цифрові аватари нарешті можуть стати на ноги. Поки що користувачі повідомляють, що у них є ноги лише в Horizon Home, де ви опиняєтеся, коли вперше вмикаєте гарнітуру.

Хоча гарнітури Quest підтримують відстеження рук – технологію, яка дає змогу користувачам по суті використовувати руки замість контролерів, вона не відстежує рухи ніг і стоп. Це ускладнює створення аватарів з ногами, які виглядали б хоч трохи природно.

Перші тестувальники кажуть, що можна бачити лише ноги від третьої особи (а не від першої), що, як передбачається, робить візуальне зображення трохи менш шокуючим. Також вони помітили, що аватари не можуть присідати.

Meta створила анімацію ніг за допомогою ШІ й інших алгоритмів тому, що наразі сучасні системи віртуальної реальності не мають змоги відстеження ніг користувача.

Марк Цукерберг вперше оголосив, що Meta працює над ногами для аватарів, у жовтні минулого року. Можливо, ця функція повноцінно запрацює до наступної події Meta Connect у вересні.

Потрібна допомога Авраама Лінкольна? Знайомтеся з новими чат-ботами на основі ШІ від Meta.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.