ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Military Tech, ШІ та Україна Майбутнього: в Києві пройде 13-й iForum

author avatar ProIT NEWS

10 серпня у київському МВЦ (за адресою Броварський проспект, 15) відбудеться iForum-2023.

Формат і тематика напрямів цього року трансформуються відповідно до реалій воєнного часу. Захід пройде у павільйоні, де є укриття, а кількість учасників буде обмежена орієнтовно 5 тисячами.

На iForum-2023 з’являться три нових напрями, що відображають запит суспільства на теми, якими зараз живе фахова та ділова спільнота: Military Tech, ШІ та Україна Майбутнього.

Military Tech сфокусується на трендах розвитку воєнних технологічних рішень в Україні. Тут зберуться розробники, стартапи й виробники, а також представники Мінцифри та Міністерства з питань стратегічної промисловості.

Напрям зосередиться, зокрема, на БПЛА, синхронізації й узгодженні дій розробників, вирішенні поточних проблем і можливостей серійного виробництва.

ШІ збере експертів у проривній темі минулого року, якою вибухнув увесь світ: штучний інтелект та його місце в людському житті.

Спектр питань до розгляду величезний: від етики й естетики до економіки та філософії. Чим зараз живе модна галузь? У якому стані розвитку і використання знаходяться новітні розробки ШІ, як впливають на життя сьогодні та які прогнози щодо майбутніх трансформацій?

Україна Майбутнього. Маємо змогу привернути увагу до проблем відродження, з якими зіткнеться країна внаслідок повномасштабної війни. Як за допомогою технологій ми зможемо загоїти рани, нанесені Україні?

У фокусі – економіка, технології, інфраструктура, бізнес, людські ресурси, освіта тощо.

Окрім нових напрямів, на iForum-2023 буде ще п’ять вже традиційних (усього – вісім):

  • Реклама і просування та E-commerce.
  • Блокчейн і Digital Fun.
  • Стартапи та AI.
  • Military Tech та Україна Майбутнього.

Також трансформується експозиція «Місто майбутнього», яка цього року буде присвячена розробкам у галузі MilTech українських технологічних проєктів для воєнних потреб.

Традиційна виставкова експозона компаній-лідерів ринку з власними продуктами й сервісами теж зазнає змін, пов’язаних насамперед із розміром локації.

Більше інформації щодо заходу тут.

iForum – найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум створений учасниками ринку високих технологій та присвячений розвитку нових можливостей, пошуку ідей та їхнього втілення, а також аналізу світових новітніх трендів.

Конференція існує з 2009 року і проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп. Найбільша кількість учасників за останні роки сягала понад 13 тисяч.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.