ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Оновлення Windows 11 KB5037771 за травень не вирішує всіх проблем з підключенням VPN

author avatar ProIT NEWS

Оновлення Windows 11 за травень 2024 (KB5037771) здебільшого стабільне, але в деяких можуть виникнути проблеми. Згідно зі звітами користувачів, Windows 11 KB5037771 не вирішує проблеми з підключенням VPN для всіх, повідомляє Windows Latest.

Минулого місяця користувачі Windows 11 (і Windows 10) повідомили про проблеми з мережами VPN, які використовують сертифікати TPM. Microsoft також підтвердила, що VPN більше не працюють, а Windows відображає повідомлення про помилку: «Не вдалося знайти сертифікат, який можна використовувати з цим розширюваним протоколом автентифікації».

Microsoft стверджує, що після оновлень від 9 квітня вирішила «відому проблему, яка могла спричинити збій VPN-з’єднання», але, схоже, це стосується не всіх. Як повідомляють користувачі Reddit і Feedback Hub , Windows 11 KB5037771 все ще демонструє проблеми з VPN.

Наприклад, один користувач зазначив, що Windows показує проблеми з VPN, коли вони намагаються отримати доступ до надійних сайтів через мережу.

«VPN все ще не працює з KB5037771. Він постійно перевстановлюється. Видалення займає вічність. Я підтверджую, що під час встановлення він назавжди залишається на рівні 70%, а під час перезапуску він назавжди залишається на рівні 0%. Наразі зупинено оновлення Windows», — зазначив один із постраждалих користувачів у дописі на Reddit.

Microsoft може знову спробувати виправити проблеми з VPN в оновленні наступного місяця. Це не перша спроба компанії виправити ту саму помилку за допомогою кількох оновлень.

Збій KB5037771 explorer.exe

Крім того, інколи виникає збій explorer.exe під час перезавантаження системи.

Ця проблема, яка нічого не порушує в Windows, була вперше позначена в лютому, але досі не виправлена.

Найбільш поширені повідомлення про проблеми: процес оновлення Windows від 11 травня 2024 року залишається на рівні 70% протягом тривалого часу.

Також виявилося, що оновлення за травень 2024 року завантажується та інсталюється довше, ніж зазвичай.

Якщо вам вдасться завантажити оновлення, ви можете зіткнутися з кодом помилки 0x800f0991 під час спроби інсталювати оновлення KB5037771 і KB5036980 (.NET Framework).

Крім помилок інсталяції, оновлення KB5037771 від травня 2024 р. порушило роботу запуску та Windows Search для деяких користувачів.

У деяких випадках меню «Пуск» повністю перестає відповідати. Панель пошуку також може закритися, щойно ви почнете вводити текст у рядку пошуку. Або ви можете побачити чорну сторінку результатів пошуку.

Microsoft офіційно відомо лише про одну проблему, через яку зміна зображень профілю в локальних облікових записах може викликати повідомлення про помилку, але перезавантаження системи все одно застосовує нове зображення.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft підтверджує, що Windows 11 24H2 вмикає шифрування пристрою за замовчуванням.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.