ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Oracle застосує генеративний ШІ для оптимізації відділу кадрів

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Oracle анонсувала нові генеративні функції ШІ для своєї пропозиції Fusion Cloud Human Capital Management (HCM), що полегшує підприємствам автоматизацію трудомістких робочих процесів відділу кадрів і підвищує продуктивність. Про це повідомляє VentureBeat.

Oracle Fusion Cloud HCM – це наскрізне хмарне рішення, яке дає змогу відділам кадрів керувати кожним етапом життєвого циклу співробітників – від залучення, відбору та найму талантів до адаптації, управління заробітною платою й допомоги в розвитку навичок.

Нові можливості ШІ, підкріплені Oracle Cloud Infrastructure (OCI), допоможуть у написанні посадових інструкцій для нової ролі або швидко складуть опитування для співробітників.

ШІ також може давати поради щодо розвитку кар’єри, щоб допомогти керівникам краще формувати свою робочу силу. Ці можливості є частиною ширшої стратегії штучного інтелекту Oracle на найближчі місяці.

Підприємства можуть використовувати свої власні дані, щоб покращити генеративні можливості ШІ та зробити їх більш придатними для конкретних потреб бізнесу. Такий контроль не тільки підвищить точність, а й допоможе зберегти конфіденційну інформацію у безпеці.

Oracle не єдина компанія, яка намагається покращити робочі процеси HR за допомогою ШІ. Минулого місяця лідер у сфері планування ресурсів підприємства (ERP) SAP також оголосив про подібні можливості в межах партнерства з Microsoft.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.