ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google закриває архів альбомів – ось як створити резервну копію ваших фотографій

author avatar ProIT NEWS

Ваші зображення чи відео, які ви публікували в старих службах Google, наприклад Hangouts, незабаром можуть зникнути назавжди.

Google надіслав користувачам електронний лист із попередженням, що «деякий контент, доступний лише в архіві альбомів, буде видалено з 19 липня». Це включає деякі дані Google Hangouts, які наразі зберігаються в архіві альбомів, фонові зображення, завантажені у виборі тем Gmail до 2018 року, а також мініатюри зображень, коментарі до альбомів та оцінки «подобається». На банері на сторінці підтримки архіву альбомів зазначено, що після 19 липня 2023 року сервіс буде недоступний.

Google радить користувачам завантажити копію своїх архівних даних альбомів за допомогою Google Takeout. Таким чином буде можливість отримати посилання для завантаження електронною поштою або перенести свої дані в одне з хмарних сховищ, наприклад Google Drive, IDrive, OneDrive або Dropbox.

Хоча в електронному листі досить чітко зазначено, що деякі з даних, які зберігаються в архіві альбомів, будуть видалені назавжди після 19 липня, все ще зберігається можливість отримати до них доступ через інші служби Google навіть після 19 липня. Користувачі можуть «переглядати та керувати» вмістом після 19 липня в інших службах Google, таких як Blogger, Hangouts (тепер Chat), Google Photos та обліковий запис Google за замовчуванням, йдеться на сторінці підтримки. Якщо посилання приходять на електронну пошту, слід пам’ятати, що вони будуть дійсними лише протягом семи днів.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.