ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Переможці премії GLOMO на MWC 2024: «Київ Цифровий» і «Київстар»

author avatar ProIT NEWS

Всесвітній мобільний конгрес MWC 2024 у Барселоні завершується, і Global Mobile Awards вже оголосила переможців 29-ї щорічної премії Global Mobile (GLOMO).

GLOMO Awards є найпрестижнішою нагородою в індустрії зв’язку, яка вшановує компанії, окремих осіб та уряди, які стимулюють інновації та позитивні зміни в мобільній екосистемі та суміжних галузях.

Під час свого вступного слова на церемонії Джон Хоффман, генеральний директор GSMA Ltd., сказав:

«Виграти нагороду GLOMO означає отримати найвищу форму визнання з боку своїх колег у галузі зв’язку. Оскільки ми святкуємо 29-ту церемонію нагородження, галузь стоїть на порозі нової цифрової ери, а наші переможці представляють компанії, окремих осіб та уряди, які приведуть нас у цей гіперз’єднаний світ. Вітаємо всіх наших переможців!»

Українські компанії цього року отримали нагороди GLOMO у кількох номінаціях.

Так, застосунок «Київ Цифровий» переміг у двох номінаціях: «Найкраща міська інновація» і «Найкраща мобільна інновація для цифрового життя».

У номінації «Найкраща мобільна інновація для підтримки надзвичайних чи гуманітарних ситуацій» переміг «Київстар» за значні інвестиції у свою мережу та цифрові послуги протягом війни й подолання значних викликів у підтримці стійкості України.

Серед інших переможців:

Номінація «Найкращий смартфон»: Google Pixel 8 Series.

«Проривна інновація в області пристроїв»: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

«Найкращий підключений споживчий пристрій»: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra.

Нагадаємо, що компанія Samsung на MWC 2024 у Барселоні представила розумну каблучку Galaxy Ring, а Lenovo – прозорий ноутбук.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.