ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Прибуток NVIDIA за третій квартал зріс на понад 200% порівняно з аналогічним періодом минулого року

author avatar ProIT NEWS

Компанія NVIDIA оприлюднила свої прибутки за третій фінансовий квартал 2024 року, які перевершили очікування Волл-стріт. Про це повідомляє Extreme Tech.

NVIDIA опублікувала прибутки у своєму блозі, і перші цифри становлять $18,12 мільярда загального доходу за квартал. Це на 34% більше, ніж у попередньому кварталі, і на приголомшливі 206% більше, ніж у тому ж кварталі рік тому.

З понад $18 мільярдів, отриманих у цьому кварталі, $14,5 мільярда надійшли від продуктів для центрів обробки даних, що на 41% більше порівняно з попереднім кварталом і на 279% більше доходу порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Ці приголомшливі цифри підкреслюють стрімкий попит на ШІ-прискорювачі, які минулого року злетіли, як ракета.

Ігровий бізнес NVIDIA також розвивається добре. Компанія повідомила про квартальний прибуток у розмірі $2,86 мільярда, що на 15% більше, ніж у попередньому кварталі, і на 81% більше, ніж у тому ж кварталі минулого року, коли індустрія ПК перебувала в занепаді.

Дивно, але NVIDIA не випустила жодного нового графічного процесора в минулому кварталі, тому ці цифри базуються лише на регулярних продажах її карт GeForce разом із її потоковою службою, яку вона називає GeForce Now. Єдине важливе оголошення, яке було зроблено, – це вихід Ray Reconstruction через DLSS 3.5, який компанія продемонструвала у серпні на Gamescom.

Решту прибутків NVIDIA за квартал заробили платформи для автомобілів ($461 мільйон) і бізнес-підрозділ «професійної візуалізації» ($261 мільйон відповідно).

Pаніше ми писали, що нові конструкції чипів незабаром можуть революціонізувати штучний інтелект, використовуючи інноваційні способи більш ефективної обробки генеративних робочих навантажень. NVIDIA – одна з компаній на ринку, яка може цьому посприяти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.