ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Python нарешті з’явився в Excel

author avatar ProIT NEWS

Розробник Excel Microsoft й Anaconda, ключовий дистриб’ютор інструментів Python, оголосили про співпрацю, яка передбачає інтеграцію Python з Excel. Про це повідомляє Datanami.com.

Новий дистрибутив Anaconda Python в Excel, який наразі перебуває в бета-версії, додасть можливості аналізу даних Python і наукових даних у популярну програму електронних таблиць від Microsoft.

Інтеграція дасть змогу користувачам використовувати різноманітні бібліотеки й інструменти Python для підготовки, обробки, аналізу та візуалізації даних в Excel.

Включення популярних бібліотек Python, таких як PyTorch, matploplib, SciPy і Scikit-learn, до великого обсягу даних, що знаходяться в Excel, відповідає давньому запиту спільноти. Про це зауважив генеральний директор і співзасновник Anaconda Пітер Ванг.

«Завдяки потужності Python ми надаємо користувачам Excel можливість відкривати нові горизонти для розширеного аналізу даних і проєктів машинного навчання й робимо це більш доступним та ефективним, ніж будь-коли раніше. Python в Excel – це майбутнє. Я радий, що Anaconda входить в нову еру науки про дані й аналітику», – зазначив Ванг.

Сотні інструментів Python (і деякі інструменти R) розповсюджуються Anaconda для автоматизації низки завдань для науковців з обробки даних. Зокрема, для підготовки даних, статистичного моделювання, створення моделей машинного навчання і проведення прогнозної аналітики.

У представників компанії Microsoft також є ентузіазм щодо перспективи надання мільйонам користувачів Excel можливості використовувати велику кількість інструментів для обробки даних з відкритим кодом, доступних у дистрибутиві Anaconda Python.

«Excel є основою аналізу даних у бізнесі з Python в Excel. Ми розширюємо можливості для нашої спільноти та створюємо ідеальне середовище для співпраці дослідників даних із колегами, які покладаються на Excel. Цей стрибок відкриває нову еру Excel, де найновіші візуалізації, складні маніпуляції з даними, розширена аналітика та машинне навчання доступні лише за допомогою кількох кліків миші у звичному режимі», – йдеться в релізі Microsoft Excel.

Завантажити попередній перегляд Python в Excel можна тут.

З чого почати шлях Junior Python Developer читайте у матеріалі ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.