ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Радіо без ведучих: у Німеччині запустять програму, яку повністю робитиме ШІ

author avatar ProIT NEWS

Цього літа у Німеччині з’явиться радіопрограма без справжніх модераторів: передача буде повністю створена штучним інтелектом. Про це повідомляє L’essentiel.

Це пілотний проєкт радіостанції Audiotainment Südwest, розроблений спільно з американською компанією Futuri Media.

Повідомляється, що ШІ буде створювати та підбирати весь контент. Крім того, він аналізуватиме контент у соцмережах та генеруватиме оригінальні історії на основі дописів користувачів.

«Найцікавішим для нас буде те, що на додаток до звичайного радіоконтенту, такого як прогноз погоди, новини та музика, основний контент буде генеруватися з місцевого контенту соціальних мереж, тобто за участі користувачів», –йдеться у пресрелізі.

У медіахолдингу розповіли, що запуск радіопрограми не призведе до скорочень співробітників. Навпаки: оскільки з етичних міркувань в ефір не може вийти нічого, що паралельно не контролювалося б людиною, з’являться нові робочі місця.

Зазначається також, що наразі найбільшою проблемою для розробників залишається голос, звучання якого має бути приємним на слух для аудиторії та не позбавленим емоцій.

Назву нової програми, розробленої ШІ, ще не оголосили. Проте, як зазначила програмна директорка холдингу Валері Вебер, запуск радіопередачі запланований на це літо. А сама програма буде розрахована на аудиторію віком від 10 до 40 років і стане частиною сімейства брендів bigFM.

Audiotainment Südwest – приватна радіостанція із майже 12 мільйонами онлайн-прослуховувань на місяць (понад 5 мільйонів радіослухачів щодня).

Американська фірма Futuri Media, яка допомагає німецькому холдингу із запуском інноваційної передачі, цього року вже запустила в США першу у світі радіостанцію зі ШІ – Radio GPT. Для цього Futuri Media розробила спеціальне програмне забезпечення, що дає змогу замінити фахівців, які працюють над створенням радіоконтенту.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.