ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Швидший та оновлений Teams від Microsoft тепер доступний для Windows і Mac

author avatar ProIT NEWS

Microsoft випускає нову вдосконалену версію Microsoft Teams. Його було перебудовано з нуля, щоб зробити його швидшим і простішим у використанні, повідомляє The Verge.

Після багатьох років розробки користувачі Windows і Mac тепер можуть вільно встановлювати нову версію Microsoft Teams.

За даними Microsoft, нова версія Teams працює майже удвічі швидше, використовуючи на 50% менше пам’яті. Це гарна новина для всіх, хто вже використовує Teams, яка потребує особливо багато ресурсів на старих ноутбуках і ПК.

Інсталяція нового застосунку Microsoft Teams має бути утричі швидшою, а запуск або приєднання до зустрічей – у два рази швидше, при цьому програма тепер займає на 70% менше місця на диску.

Усі ці покращення продуктивності відбулися завдяки тому, що Microsoft відмовилася від основ Teams Electron і перейшла до технології Microsoft Edge WebView2.

Також компанія перейшла до бібліотеки React JavaScript і зосередилася на вдосконаленні дизайну Microsoft Teams за допомогою системи мови дизайну Fluent для кількох покращень інтерфейсу користувача.

Нова Teams перебувала в попередній версії протягом кількох місяців, але протягом цього часу в ній були відсутні деякі функції, які Microsoft тепер додала до остаточної версії.

«Ми досягли значного прогресу з моменту запуску нової загальнодоступної попередньої версії Teams. Нова Teams тепер має повний паритет для майже всіх функцій, включаючи спеціальні бізнес-програми, сторонні програми, кімнати для підгруп, відео 7x7, черги викликів, виклики PSTN, контекстний пошук у чатах і каналах, перехресну публікацію каналу розмови та інше», – каже керівник продукту Microsoft Анупам Паттнаік.

Нові функції Microsoft Teams тепер надаватимуться виключно в цьому новому клієнті Teams, тому компаніям потрібно буде його оновити.

У Microsoft стверджують, що користувачі «класичних команд» будуть автоматично оновлені до нових команд у найближчі місяці.

Новий клієнт Teams також спочатку не був доступний для користувачів Mac на початку цього року у попередній версії, але з остаточним випуском для macOS надійшло і покращення для пристроїв Apple.

«Ми також бачимо значні покращення продуктивності на Mac, зокрема можливість швидше перемикатися між чатами та каналами, а також швидко й ефективно отримувати доступ до відповідної інформації за допомогою швидшого прокручування. Teams працює нативно на всіх пристроях Mac, включно з пристроями Apple Silicon, надаючи користувачам Mac покращений досвід роботи із застосунками», – наголосили у компанії.

Новий Microsoft Teams також впроваджує Copilot на основі штучного інтелекту. Ви зможете використовувати Copilot у Teams, щоб підсумовувати зустрічі, читати завдання та уникати довгих ниток розмов, щоб перейти до ключових моментів.

Корпоративні користувачі Microsoft Teams тепер побачать перемикач (у верхньому лівому куті наявної програми Teams) для оновлення до нового клієнта Teams, і він стане застосунком за замовчуванням у щомісячному корпоративному каналі у грудні.

Microsoft має повний розклад того, як це розгортання вплине на різних користувачів Microsoft 365.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft додає нові функції безпеки до Windows 11.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.