ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Свайп праворуч. ШІ допоможе користувачам Tinder обрати вдале фото профілю

author avatar ProIT NEWS

Застосунок для знайомств Tinder тестує інструмент штучного інтелекту, який підбирає найкращі фотографії користувачів для їхніх профілів. Це має підвищити шанси на «свайп праворуч» і вдале побачення, повідомляє The Guardian.

Інструмент ШІ перегляне фотоальбом користувача та вибере п’ять зображень, які найкраще його представляють.

Бернард Кім, виконавчий директор Match Group, що володіє Tinder, заявив, що ШІ знімає з людей стрес від складнощів із вибором фото.

Передові технології відіграватимуть все більшу роль у сердечних справах. Match Group запустить низку ініціатив, які використовують генеративний ШІ.

Так, Tinder планує використовувати штучний інтелект, щоб показувати людям більш релевантні профілі. Іншими словами, за допомогою ШІ Tinder хоче зменшити кількість свайпів ліворуч.

Застосунок для знайомств також може використовувати генеративний ШІ, щоб допомогти користувачам писати свої біографії. Штучний інтелект пропонує персоналізований текст, адаптований до розділів «Інтереси» й «Цілі стосунків» у профілях користувачів. Однак поки що ця функція працює в тестовому режимі.

За даними Match Group, Tinder має понад 75 мільйонів активних користувачів.

Нещодавнє дослідження Tinder показало, що третина його користувачів готові використовувати штучний інтелект для покращення своїх акаунтів.

Останнім часом почали з’являтися нові застосунки для знайомств з використанням ШІ. Серед них Teaser AI, Blush і Flamme AI.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.