ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Триває відбір стартапів на TechCrunch Disrupt 2023

author avatar ProIT NEWS

Українці можуть взяти участь в одній із найвідоміших стартап-конференцій. На TechCrunch Disrupt 2023 зберуться прихильники технологічної індустрії, які хочуть запартнеритися, обмінятися досвідом чи налагодити контакти з потенційними клієнтами й інвесторами. Про відбір повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Щороку подію відвідує близько 10 тисяч учасників зі 125 країн. Цьогоріч лідери та прихильники технологічного сектору зберуться з 19 до 21 вересня в Сан-Франциско, США.

Українські стартапи також можуть поїхати на конференцію. Для цього необхідно пройти відбір, щоб потрапити до складу національної делегації.

Подати заявку на відбір можна, якщо ви:

  • на етапі Pre-Seed, Seed або Series A;
  • з дієвим MVP і бажано наявними користувачами;
  • маєте англомовного засновника або учасника команди;
  • зареєстровані та працюєте в Україні або позиціонуєте себе як український стартап.

Дедлайн приймання заявок – 20 серпня 2023 року. Форму аплікації та деталі відбору можна знайти тут.

Участь української делегації в TechCrunch Disrupt 2023 відбудеться завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Генерального консульства в Сан-Франциско та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Ukrainian Startup Fund спільно з Techosystem та Ukrainian Bridge.

TechCrunch Disrupt – одна із найбільш відомих стартап-конференцій світу, яка з року в рік залишається зосередженою на засновниках, інвесторах і майбутньому технологій.

У межах конференції відбувається масштабний нетворкінг із професіоналами індустрії, обговорюються останні тенденції та дослідження від експертів з питань клімату/мобільності, фінансових технологій/DeFi, AI/ML, SaaS/Enterprise, конфіденційності/безпеки й апаратного забезпечення/робототехніки.

Цього року у межах TechCrunch Disrupt вісім нових етапів включатимуть галузеві напрями програмування.

«Слідкуйте за новинами, нетворкінгом, темами, тенденціями, стартапами та венчурними капітальними компаніями у вашому секторі й знаходьте можливості для співпраці в ширшій екосистемі Disrupt – усе під одним великим дахом!» – закликали організатори заходу.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.