ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

У Stable Diffusion створили художні QR-коди у стилі японського аніме

author avatar ProIT NEWS

Користувач Reddit з ніком nhciao опублікував серію художніх QR-кодів, створених з використанням моделі ШІ для синтезу зображень Stable Diffusion. Малюнки, виконані в стилі аніме й традиційного японського мистецтва, при цьому є реальними QR-кодами та можуть зчитуватися смартфоном. Про це повідомляє Arstechnica.

Серія аніме-QR-кодів була опублікована у спільноті ControlNet for QR Code. Автор не повідомив, як саме він використав Stable Diffusion для створення зображень. Однак можна припустити навчання власних моделей ControlNet з використанням тонких налаштувань LoRA. Ймовірно, що наявні QR-коди були передані у генератор зображень Stable Diffusion, а ControlNet використовувався для збереження позиціювання даних QR-коду.

Існують інші методи створення QR-кодів художнього вигляду шляхом маніпулювання положеннями крапок у кодах для створення візерунків. У цьому випадку Stable Diffusion не лише контролює положення точок, але й змішує деталі зображення відповідно до QR-коду.

Stable Diffusion – це модель синтезу зображень на основі штучного інтелекту, випущена минулого року, яка може генерувати зображення на основі текстових описів.

Подібне використання Stable Diffusion можливе завдяки функції виправлення помилок, вбудованій у QR-коди. Вона дає змогу відновити частину даних QR-коду, якщо він пошкоджений чи прихований. У такий спосіб можна змінювати малюнок коду зі збереженням його читабельності. Stable Diffusion додала унікальні художні штрихи до QR-кодів без шкоди для їх функціональності.

Усі художні QR-коди вказують на QRBTF.AI – генератора QR-кодів на основі ШІ.

Як згенерувати код за допомогою ControlNet:

1. Встановіть розширення

Додайте розширення ControlNet до вебінтерфейсу Stable Diffusion вашого AUTOMATIC1111.

2. Введіть дані QR-коду

Потім введіть дані, які потрібно закодувати в QR-коді, будь то URL-адреса, текстові дані або будь-яка інша інформація, яку ви хочете приховати у своєму зображенні.

3. Згенеруйте QR-код

ControlNet швидко згенерує для вас відповідний QR-код одним клацанням миші.

4. Виберіть зображення

Тепер найцікавіше – виберіть зображення, на якому ви хочете приховати QR-код. Виберіть ідеальне візуальне тло, яке зачарує вашу аудиторію.

5. Вставте QR-код

З ControlNet вбудувати QR-код у вибране вами зображення дуже просто. Він легко інтегрує прихований код на льоту без складного злиття.

6. Підтвердьте QR-код

Нарешті, використовуйте будь-який сканер QR-коду, щоб перевірити функціональність прихованого коду. Попри те, що QR-код залишається невидимим неозброєним оком, сканер виявить його та успішно розшифрує.

Нагадаємо, у травні Stability AI запустила StableStudio (нову версію DreamStudio) – ШІ-програму для перетворення тексту в зображення з відкритим вихідним кодом. Засновник і CEO компанії Емад Мостаке наголошував на необхідності створення ШІ-інструментів з відкритим кодом «‎для підвищення довіри громадськості».

Створення художніх QR-кодів відкриває нові практичні можливості для творчості або маркетингу.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.