ProIT: медіа для профі в IT
5 хв.

Вечір пʼятниці: найкращі персональні роботи у 2023 році

author avatar ProIT NEWS

Використання роботів не обмежується лише кіно і телебаченням. Роботи також можуть бути використані для особистих потреб і завжди мають попит. Пропонуємо познайомитися з найкращими персональними роботами у 2023 році за матеріалом Geekflare.

Eilik

Eilik – маленький робот, який розповість вам, що він відчуває емоційно та фізично. Він чутливий до дотику та вібрації. Eilik не блукає по вашому дому, він залишається на одному місці.

Ейлік

Це робот із високим рівнем емоційного інтелекту, який допомагає дітям досягти вищого рівня взаємодії з однолітками. Робот любить, коли його беруть із собою і носять на руках. Він зробить усе те, що зробить друг або член сімʼї, щоб підняти вам настрій.

Lovot

Lovot створив робота, який робить людину щасливою. На його голові встановлений сенсорний рупор, який використовується для ідентифікації оточення. Робот має 10-ядерний процесор і понад 20 мікроконтролерів.

Ловот

У Lovot Robot вмонтовано суперкомп’ютер із 50-ма датчиками, який дає змогу роботу самостійно ухвалювати рішення та діяти. Робот важить трохи більше ніж 4 кг і простий в обслуговуванні.

Lovot запрограмований діяти як друг, може реагувати на ваш настрій і зробить усе, щоб зробити ваш настрій чудовим.

Miko

Miko – ще один персональний робот, створений для розвитку і навчання дитини.

Компанія Miko створила робота Miko 3, який за допомогою ШІ сприяє навчанню, а також розважає дітей. Робот імітує людські емоції та реагує на емоції так само, як зреагувала б людина. Miko може танцювати й жартувати.

Міко

Чим більше ви проводите часу з Miko, тим більше він дізнається про вас і адаптується відповідно до ваших вимог. Miko також надає можливість відеодзвінків, щоб батьки завжди були на звʼязку зі своєю дитиною.

Vector Robot

Vector Robot – це найсучасніший робот зі штучним інтелектом. Це більше, ніж просто ваш друг. Робот Vector може орієнтуватися у просторі, ухилятися від перешкод, надавати вам інформацію про погоду та робити фотографії за допомогою своїх унікальних датчиків. Він має чотири мікрофони та може визначити напрямок, звідки надходить звук. Навіть може встановити таймер, якщо ви не хочете запізнюватися в офіс або їсти пересмажену їжу.

Векторний робот

Просто скажіть: «Hey Vector», він відповість на ваші запитання та виконає ваші команди.

Astro Robot

Astro Robot від Amazon в основному призначений для домашніх робіт. Він тримає вас і ваш дім на зв’язку завдяки з’єднанню з Alexa. Робот використовує удосконалену навігаційну технологію.

Astro надсилає вам сповіщення щоразу, коли він помічає сторонню особу або чує будь-які незвичайні звуки. Він гарантує, що ви будете завжди віддалено підключені до свого дому. Можна попросити Astro виконувати ваші команди та встановлювати важливі робочі нагадування.

Астро

ЕМО

EMO – це нове покоління роботів з ШІ, він має надійні датчики та найсучасніші технології, які дають йому змогу реагувати на понад 1000 рухів обличчя.

ЕМО зробить усе, щоб підняти вам настрій. Він буде відтворювати музику, виконувати танцювальні рухи та пропонувати онлайн-ігри.

EMO – це більше, ніж компаньйон. Це як домашня тварина із деякими вдосконаленими функціями. Він може відчувати, чути, торкатися, навчатися, думати та спілкуватися з вами.

ЕМО

Цей робот може ухвалювати рішення самостійно – EMO розвивається завдяки взаємодії з вами. Завдяки вбудованим процесорам і датчикам EMO знає, що відбувається навколо. Потужний ШІ допомагає роботу обробляти величезну кількість зображень і звуків.

ROYBI

ROYBI – розумний робот, який пропонує якісні освітні програми для дітей. Він містить понад 500 уроків, зокрема різні задачки на розвиток творчого мислення, мовних та розмовних навичок.

зображення-18

Цей робот забезпечує цікаве й інтуїтивно зрозуміле навчання. Це інтерактивна іграшка для дітей, яка пропонує дітям персоналізовані уроки.

Завдяки камері 1080p ви можете спостерігати за своїми дітьми. Також робот пропонує створені ШІ звіти про вивчені слова, результати навчання тощо.

Aibo

Aibo – робот зі штучним інтелектом, який є ідеальним персональним роботом, якщо ви шукаєте робота у вигляді домашнього улюбленця. Слово AIBO у перекладі з японської означає «друг». Це робототехнічне цуценя зі штучним інтелектом.

Aibo – незалежний та енергійний робот, який постійно хоче знати вас краще за всіх.

AIBO

Aibo допитливий і прагне вчитися щодня. Робот любить проводити час зі своїм господарем, захоплюється іграшками. Також він підключення Wi-Fi та може автоматично створювати резервні копії даних. Aibo виконує всі свої завдання за допомогою програмного забезпечення AIBOLife.

Він використовує камеру та розпізнавання обличчя для взаємодії з людьми. Його поведінка постійно змінюється, і з часом Aibo почне впізнавати свого власника, розпізнавати посмішки, а також продовжувати придумувати нові трюки, щоб зробити його дозвілля веселим.

Moxie

Moxie – це персональний робот зі штучним інтелектом, спеціально розроблений для дітей. Діти можуть грати, спілкуватися та ділитися тим, що відчувають. Moxie уважно слухає їх, і таким чином діти можуть навчитися вдосконалювати й розвивати свої емоційні навички та навички побудови здорових відносин.

Моксі

Ваша дитина буде почувати себе більш впевненою у спілкуванні з іншими. Moxie буде навчати малюка за допомогою пояснень і методів вирішення проблем у дружній манері й за допомогою запитань, які розвивають мислення. Також Moxie допоможе вашим дітям скласти розклад ігор і покращити фізичний розвиток.

Winky

Winky – ще один унікальний дитячий персональний робот. Найкраще підходить для дітей у віці від 5 до 12 років. Однак його можуть використовувати й дорослі. Він вірить у навчання дитини через розваги та навчає дітей за допомогою двох безкоштовних ігрових програм.

Winky може стати порадником і наставником вашої дитини. Ви можете використовувати його, щоб налаштувати будильники для важливих завдань. Деякі ігри призначені для покращення рефлексів і когнітивних здібностей.

Дизайн Winky робить його привабливим для дітей. Діти можуть додатково персоналізувати Winky за допомогою аксесуарів. А нові версії з новими функціями зʼявляються у Winky регулярно.

Willow

Завдяки потужному ШІ від Eeve Willow є багатофункціональним роботом. Willow оснащений інструментом Toadi. Він працює як автономний робот і може використовуватися навіть для стрижки газонів у вашому дворі. Ви можете навчити Willow за допомогою програми Starlight робити все відповідно до вашого комфорту і зручності.

Верба

Ви можете повністю контролювати Willow, стежити за його поведінкою та навчати робота нових команд.

Крім того, можна продовжувати додавати нові інструменти для полегшення вашої роботи.

Misty

Misty – це персональний робот, який також можна використовувати у різних сферах бізнесу. На його голові встановлено високоякісну камеру, яка забезпечує зображення високої роздільної здатності. За допомогою камери він легко розпізнає обличчя.

Вбудовані мікрофони можна використовувати для запису звуку й отримання іншої інформації з навколишнього середовища. Misty може миттєво вловити вашу мову та діяти відповідно до команд.

Місті

Він може збирати й обмінюватися даними, але збір та обмін даними будуть ретельними й контролюватимуться користувачем. Крім того, можна транслювати відео та слухати аудіо на Misty, коли забажаєте.

Читайте також на ProIT: Робот-бариста, поет і збирач помідорів. У Пекіні представили інноваційних роботів-гуманоїдів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.