ProIT: медіа для профі в IT
4 хв.

Вечір пʼятниці: найкращі застосунки для інтервального голодування

author avatar ProIT NEWS

Скоро – Новий рік і час для new year’s resolutions. Пропонуємо огляд найкращих застосунків для інтервального голодування у 2023 році, які допоможуть вам підтримувати форму і в наступному році.

Усі вони дадуть вам змогу розпочати роботу безкоштовно, а потім вирішити для себе, підходить вам цей застосунок чи ні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! Загалом періодичне голодування вважається безпечним, але завжди варто бути обережним і поговорити з лікарем, перш ніж розпочинати його, оскільки за допомогою цих програм схуднення ви зміните свій режим харчування.

Lasta

Жити добре. Жити краще. Це девіз Lasta.

Безпечне-втрата-ваги-з-переривчастим-голодуванням-Lasta

Lasta допоможе вам:

 • отримати свій персональний план харчування;
 • відстежувати зміни свого настрою;
 • вибрати індивідуальну програму голодування;
 • пройти 30-денний курс із психології;
 • медитувати;
 • стежити за щоденною діяльністю;
 • навчитися їсти розумно.

Також ви можете відвідати вебсайт Lasta та переглянути блог із багатьма цінними матеріалами та науковими дослідженнями експертів про харчування, здоров’я і схуднення.

Simple

Simple надає персоналізовані плани харчування, засіб відстеження прийому їжі та голодування, підказки й рекомендації експертів і багато іншого.

просто

Застосунок ретельно вивчає ваш фізичний стан та цілі, перш ніж щось запропонувати, тому ви не будете використовувати формулу «універсальний розмір для всіх».

Це також показує вам, що саме відбувається з вашим тілом на кожному етапі голодування, щоб допомогти краще зрозуміти цей процес.

Зауважимо, що Simple сумісний із кількома іншими програмами для здоров’я та фітнесу.

DoFasting

У цьому застосунку є низка статей, відео тренувань, рецепти, трекери та поради, схвалені експертами. Він на 100% науково обґрунтований.

Його використання дасть вам змогу створювати щоденні, тижневі та місячні плани харчування і порівнювати їх із щоденним споживанням калорій, щоб краще зрозуміти, наскільки ви прогресуєте.

DoFasting також може відстежувати споживання вами води, щоденні кроки та вагу, щоб надати корисну інформацію.

Zero

Розробники Zero стверджують, що користувачі досягають неймовірних результатів при використанні цього застосунку. Це ідеальна інструкція для новачків, які розпочинають свою програму схуднення.

Нуль

Програма містить корисні статті та поради щодо схуднення.

Також застосунок має чудову функцію під назвою «Графік настрою», яка допомагає відстежувати свій настрій під час голодування.

Zero можна налаштувати відповідно до ваших уподобань, щоб він відповідав типу періодичного голодування, який ви любите.

Fastic

У Fastic є велика спільнота користувачів. Він стане чудовим стартовим майданчиком для вашої подорожі до схуднення, оскільки ви можете спілкуватися з однодумцями та заручатися їхньою підтримкою.

Швидкий

Крім того, у безкоштовній версії ви отримуєте такі функції, як «Лічильник кроків», «Відстеження кількості води» й «Таймер голодування». Щоб розблокувати більше корисних функцій, вам доведеться перейти на преміум-план.

Ця програма також чудово підтримує вашу мотивацію протягом усього процесу.

BodyFast

BodyFast довіряють понад 25 мільйонів людей у ​​всьому світі. Цей застосунок містить поради щодо планування харчування та голодування, які допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, що виникли під час інтервального голодування.

Також можна перемикатися між різними типами планів інтервального голодування залежно від вашої мети та потреб. Щоб допомогти користувачам залишатися мотивованими, програма пропонує завдання, які потрібно виконати, і трофеї як нагороду за їх виконання.

Life Fasting Tracker

Це чудовий застосунок для обміну прогресом із людьми, які перебувають на тому ж шляху, що й ви. Life Fasting Tracker заохочує вас ставити цілі разом і досягати їх.

Life Fasting Tracker

Ось деякі з багатьох функцій цієї програми:

 • Відстеження та реєстрація вашого прогресу.
 • Науково обґрунтовані поради та підказки.
 • Підтримує всі типи планів і вікон інтервального голодування.
 • Інтегрується з переносними пристроями для легшого відстеження.

Усі дані, які ви додаєте у Life Fasting Tracker, на 100% захищені завдяки використанню найкращої технології безпеки.

Window

Про застосунок Window пишуть на популярних сайтах, таких як Women’s Health і Good Housekeeping, тож Window може стати вашим надійним вибором інтервального голодування.

Вікно

Він має різні трекери:

 • «Режим пиття».
 • «Вага».
 • «План харчування».
 • «Харчування».
 • «Статистика».
 • «Голодування».
 • «Прийом їжі».

У ньому є всі корисні інструменти, які вам знадобляться. Також ви можете переглядати публікації у блогах, які містять поради від провідних дієтологів.

Не забувайте, що ви можете синхронізувати свої дані із програмою Apple Health.

Ate

Дуже цікавий застосунок, який допомагає відстежувати час, що минув між прийомами їжі та перекусами.

Він пов’язаний із соціальними мережами, оскільки заохочує користувачів ділитися своїм вибором їжі у своїх облікових записах соціальних мереж.

Це зручний застосунок для ведення харчових журналів, який дасть вам змогу експериментувати з новими харчовими звичками.

FastHabit

Завдяки таким функціям, як «Відслідковування статистики», «Календар», «Нагадування» та «Можливість синхронізації з Apple Watch», FastHabit може виявитися дуже корисною програмою для вас. Вона допоможе на шляху до схуднення за допомогою інтервального голодування.

Швидка звичка

Якщо ви часто змінюєте свої цілі голодування, то FastHabit – це програма, яка легко впорається з цим. Вона може відповідати вашим змінним уподобанням, адаптуючись до будь-якого встановленого вами вікна голодування.

Згадайте 2023 рік у трендах TikTok на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.