ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Велика Британія прагне стати найкращим місцем для створення ігор та отримати державну підтримку

author avatar ProIT NEWS

Розробники ігор переживають складні часи, коли тисячі робочих місць скорочуються. Однак боротьба може створювати і можливості, вважає Асоціація індустрії відеоігор Великобританії, повідомляє Techspot.

Асоціація незалежних розробників ігор (TIGA), мережа британських ігрових студій і цифрових видавців, опублікувала оновлений маніфест, у якому викладено нову програму для індустрії відеоігор у країні.

Маніфест, розроблений у співпраці з Rebellion (відомим такими іграми, як Sniper Elite та Alien vs. Predator), містить 10 детальних пропозицій, спрямованих на пожвавлення промисловості Великобританії та сприяння розвитку як для ігрових студій, так і окремих розробників.

Маніфест TIGA присвячений поточним викликам, з якими стикається британська ігрова індустрія, яка зазнала спаду на тлі глобального економічного спаду. Тільки за останні 2 роки світова ігрова індустрія втратила понад 18 500 робочих місць.

За даними TIGA, Сполучене Королівство вже визнано однією з найважливіших країн у світовій розробці ігор. Однак організація припускає, що вона може ще більше посилити свої позиції, якщо наступний уряд і парламент захочуть створити сприятливе середовище для цифрових творців.

TIGA виступає за продовження пільги з податку на відеоігри, яка вже була схвалена, і запровадження нової незалежної податкової пільги для ігор, щоб підтримати виробництво інді-ігор.

По суті, маніфест TIGA є формою лобіювання політиків Великобританії, закликаючи їх виділяти більше фінансування ігровій індустрії. Багато пропозицій зосереджені на таких ініціативах, як національні ігрові прискорювачі, підтримка ігрових талантів та інвестиційні фонди для стимулювання зростання.

Крім того, TIGA виступає за впровадження нової конкурентоспроможної системи віз і зарплат, щоб залучити й утримати найкращих талантів, а також сприяти конкуренції на ринках ігрових движків і платформ.

За словами генерального директора TIGA Річарда Вілсона, метою організації є позиціонування Великобританії як найкращого місця у світі для розробки відеоігор.

Новий маніфест має на меті надати політикам комплексну програму, яка дозволить британському сектору розробки ігор повністю реалізувати свій потенціал і збільшити свій внесок в економіку Великої Британії.

Раніше ми повідомляли, що LinkedIn запускає ігри: три головоломки мають залучити ще більше користувачів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.