ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

VMware NSX+ централізує хмарну мережу та захист для багатохмарних середовищ

author avatar ProIT NEWS

VMware NSX+ – це новий хмарний сервіс, який забезпечує узгоджену мережеву роботу та централізоване створення й застосування політик безпеки у багатохмарних середовищах, повідомляє Network World.

Клієнти VMware, які мають як локальну, так і хмарну архітектуру, тепер можуть керувати мережею та безпекою на одній консолі керування.

Нова хмарна служба NSX+ була представлена на конференції VMware Explore цього тижня в Лас-Вегасі. Вона розроблена для багатохмарних середовищ, для забезпечення узгоджених операцій у мережі та безпеці, централізованого керування політикою безпеки, видимості мережі та застосунків, а також виявлення й реагування мережі.

Ця остання еволюція основного мережевого пакету VMware буде доступна поточним клієнтам NSX як оновлення, а новим клієнтам – і як безкоштовна пробна версія, і як платна пропозиція.

До кінця року NSX+ також пошириться на підприємства, які використовують свою хмарну інфраструктуру в загальнодоступних хмарах.

NSX – це служба десятирічної давності, яка є лідером на ринку програмно-визначених мереж (SDN) для центрів обробки даних.

Проблема поточної платформи NSX полягає у тому, що коли клієнти хочуть керувати мережею та безпекою як у локальних центрах обробки даних, так і в хмарі, їм доводиться використовувати два різні інструменти керування.

NSX+ також вводить віртуальні приватні хмари (VPC) у корпоративні центри обробки даних, даючи змогу командам інфраструктури стати постачальниками віртуальних хмар для своїх бізнес-підрозділів.

NSX+ VPC забезпечують повну ізоляцію мереж, безпеки та послуг для кількох клієнтів у спільній інсталяції VMware Cloud, але всіма ними керує централізовано єдиний глобальний інтерфейс NSX.

NSX+ пропонує хмарну мережу та безпеку, зосереджену навколо внутрішньої хмарної інфраструктури.

Нинішні клієнти NSX можуть легко почати використовувати NSX+. Для цього треба просто оновити NSX до останньої версії програмного забезпечення.

Для нових клієнтів є три пакети, які залежать від масштабу архітектури та розміру облікового запису. Крім того, NSX часто додається до більших хмарних пропозицій, таких як VMware Cloud і VMware Cloud Foundation.

Генеративний штучний інтелект також з’явиться в NSX+, як і в усіх корпоративних ІТ-опціях.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.