ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Wix оголосив про запуск інструменту ШІ для створення повноцінних вебсайтів за допомогою природної мови

author avatar ProIT NEWS

Розробник вебсайтів DIY Wix оголосив про запуск автоматизованого інструменту для створення повноцінних вебсайтів за допомогою підказок природною мовою. Про це повідомляє Venture Beat.

Цей функціонал стане частиною широкого набору функцій, які працюють на основі штучного інтелекту, й спростить процес створення, дизайну й управління вебсайтами для бізнесу.

«Ми знаходимося на порозі чогось справді дивовижного. Ми будемо продовжувати вдосконалювати наші пропозиції, щоб дати змогу користувачам розвивати свій бізнес і досягати успіху з більшою ефективністю та креативністю, ніж будь-коли», – сказав Авішай Авраамі, співзасновник і генеральний директор Wix.

За допомогою інтерактивного чат-бота ШІ від Wix користувачам достатньо лише описати свої наміри щодо майбутнього вебсайту. Бот поставить кілька запитань для уточнення задумки, а потім миттєво згенерує весь вебсайт, домашню сторінку, внутрішні сторінки з текстом і зображеннями.

«Новим і важливим є те, що це не шаблон. Навпаки, це унікальний вебсайт, розроблений і створений спеціально для вас відповідно до ваших потреб. Створений за допомогою ШІ та передових алгоритмів. Дизайн і макет повністю відповідають вмісту сайту», – написав Авраамі в повідомленні у своєму блозі.

Для генерації тексту на сайті використовується ChatGPT, а для дизайну та зображень – власні розробки Wix, засновані на ШІ. Якщо початковий результат не відповідає очікуванням, користувачі можуть вказати, які конкретні налаштування для специфічних елементів, таких як тема, макет і зображення, потрібні.

Крім можливості створення вебсайтів з нуля, Wix планує використовувати штучний інтелект для удосконалення вже опублікованих сайтів в Інтернеті. Коли Wix AI отримає інформацію про тип сторінки/розділу й текст, який він має містити, він згенерує кілька варіантів з різними макетами, дизайном і текстом. Wix також додає Object Eraser, який дасть змогу користувачам витягувати об’єкти із зображень та управляти ними.

Wix AI також виступатиме у ролі помічника, надаючи пропозиції щодо удосконалення сайту. Користувачі зможуть автоматизувати повсякденні завдання, такі як створення маркетингових кампаній, і забезпечити більшу ефективність завдяки цим можливостям.

Точна дата введення нових функцій у широке використання поки не відома. Передбачається, що вони почнуть поступово впроваджуватися протягом 2023 року.

Авішай Авраамі висловив повну готовність використовувати штучний інтелект для розвитку Wix і перетворення процесу створення вебсайтів.

«Поточна революція ШІ – це лише початок. У наступні кілька років ви побачите, як нові технології штучного інтелекту принесуть безліч можливостей для поліпшення вашого вебсайту та бізнесу... Я дуже захоплений майбутнім і всім тим, що ця нова технологія може принести вам, нашим клієнтам», – зазначив він у своєму блозі.

‌‌Pаніше ми писали, що генеративний ШІ може приносити світовій економіці від $2,6 до $4,4 трлн на рік‌‌.

‌‌

‌‌

‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.