ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

X, колишній Twitter, тепер дозволяє платним користувачам приховувати свої уподобайки

author avatar ProIT NEWS

X, який раніше називався Twitter, запускає функцію для платних користувачів, яка дає їм змогу приховувати свої уподобайки. Це сталося після того, як за останні кілька тижнів соціальні мережі-конкуренти Threads і Bluesky запропонували користувачам бачити власні уподобайки, повідомляє TechCrunch.

Платні користувачі X тепер мають налаштування у власних профілях, яке дає їм змогу приховати вкладку з уподобаннями.

«Ваша вкладка уподобань у вашому профілі буде видимою лише для вас. Хронологія ваших уподобайок також буде прихованою. Ваші ж особисті оцінки «Подобається» все ще будуть відображатися у публікаціях», – йдеться в описі функції.

Досі уподобайки були загальнодоступними, і люди могли перейти до будь-якого профілю, щоб побачити публікації, які їм сподобалися. Але Ілон Маск додав ще один стимул перейти на платний пакет, який дає змогу користувачам ставити уподобання під постами, не хвилюючись щодо того, що про них подумають інші.

У Threads користувачі можуть бачити свої пости через вкладку «Ваші уподобання» в налаштуваннях, і ці уподобання є приватними.

В той час як уподобання є приватними у програмі й на вебсайті Bluesky, платформа заявила, що вони є публічними, й застосунки, які використовують API Bluesky, можуть вибрати показувати вкладку уподобань на профілі.

Раніше ми повідомляли, що X гальмує відвідування вебсайтів, які не подобаються Ілону Маску.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.