ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube запускає нову функцію ШІ Jump Ahead

author avatar ProIT NEWS

YouTube офіційно запускає функцію Jump Ahead на основі штучного інтелекту для користувачів Premium, повідомляє Mashable.

Ще в березні YouTube почав тестувати спосіб, за допомогою якого користувачі можуть переходити до найцікавіших частин відео на основі даних про перегляди користувачів і прогнозів AI. Зараз експеримент вийшов із бета-версії. Він доступний для користувачів YouTube Premium, але поки що лише для Android.

Як використовувати Jump Ahead

Тепер замість того, щоб «стрибати» на 10 секунд кожного разу, коли ви хочете пропустити частину відео, функція Jump Ahead за допомогою ШІ обере для вас те, що вважається «наступною найкращою точкою» перегляду.

Ця функція тренується на основі детальних даних перегляду, а також ваших власних звичок перегляду. YouTube використовує штучний інтелект, щоб перевести вас до певних моментів у відео, які ви, ймовірно, захочете побачити.

Наразі функція має певні обмеження. Наприклад, вона доступна лише для відео англійською мовою. Для цього необхідно увійти в «Налаштування» > «Спробувати нові експериментальні функції».

Зазначимо, що Jump Ahead застосовується не до кожного відео. Схоже, що вона надає пріоритет відео зі значною кількістю переглядів.

Крім нової кнопки «Jump Ahead», YouTube тестує кнопку «Ask» на базі ШІ, яка дає змогу користувачам преміум-класу ставити конкретні запитання про відео або знаходити пов’язаний контент через інтерфейс чат-бота, не перериваючи при цьому відтворення.

Користувачі преміум-класу можуть випробувати обидві функції на youtube.com/new.

Функція Jump Аhead доступна до 1 червня, а Ask – до 21 травня. Після цього YouTube може продовжити терміни або вивести їх із фази тестування й розгорнути як офіційні функції.

Раніше ProIT повідомляв, що YouTube Music для Android широко розгортає оновлений дизайн меню відтворення. Кнопки «Зупинити відтворення» більше немає.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.