ProIT: медіа для профі в IT
7 хв.

10 найкращих генераторів мистецтва ШІ для створення зображень із тексту

author avatar ProIT NEWS

Text to Image – це техніка автоматичного перетворення будь-якої текстової інформації в реалістичне зображення. Нейронні мережі глибокого навчання використовуються в цьому методі для аналізу тексту і створення відповідних зображень. Який сервіс дозволяє згенерувати зображення?

Geeks For Geeks пропонує огляд найкращих генераторів мистецтва ШІ для створення зображень із тексту.

1. DALL-E 2

DALL-E 2 є ініціативою OpenAI. DALL-E 2 можна вважати найкращим ШІ-генератором мистецтва з тексту, який допомагає створювати реалістичні або художні зображення шляхом введення підказки природною мовою.

Порівняно з DALL-E, розробленим за допомогою dVAE компанією OpenAI, DALL-E 2 використовує модель дифузії для генерації в чотири рази більш високоякісних зображень.

Щоб створити зображення чи мистецтво в DALL-E 2, просто введіть запит у рядку пошуку для будь-якого зображення чи мистецтва, яке ви шукаєте. Ви повинні витратити один кредит на одну підказку. DALL-E 2 надає 50 кредитів під час першої реєстрації, і ви можете поповнювати 15 кредитів щомісяця.

DALL-E 2

Щоб зареєструватися в інструменті DALL-E 2, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль або ви можете використовувати обліковий запис Google, Microsoft чи Apple.

Особливості

 • DALL-E 2 створює зображення за допомогою ШІ без авторських прав.
 • Він генерує високоякісні зображення за короткий час.
 • Дозволяється подальше налаштування зображень, згенерованих DALL-E 2.

2. Starry AI

Starry AI розроблений Mo Kahn, творцем художньої програми для смартфонів зі штучним інтелектом StarryAI. Деталізований інструмент StarryAІ дозволяє створювати мистецтво з більшою можливістю налаштування порівняно з іншими інструментами для зображень AI.

Коли ви вводите підказку, StarryAI пропонує два варіанти: Альтаїр і Оріон – різні за стилями.

Зоряний ШІ

Щоб зареєструватися, ви повинні мати обліковий запис Google або Apple. Ви отримуватимете 5 кредитів на день, які зможете використовувати щодня для створення мистецтва.

Якщо ви бажаєте генерувати більше 5 творів мистецтва щодня та додатково налаштовувати своє мистецтво, за $15 ви можете придбати 40 кредитів.

Особливості

 • StarryAI – це простий у використанні художній штучний інтелект без водяних знаків.
 • Ви можете використовувати різноманітні художні стилі та теми, які використовуєте як шаблони для свого мистецтва.

3. NightCafе

NightCafe – проста програма, яка підходить для початківців і поєднує кілька жанрів для створення різних видів мистецтва.

NightCafe також пропонує щоденні завдання, які є офіційними змаганнями NightCafe на щоденні теми, де ви можете надіслати свої художні проєкти та виграти цікаві нагороди.

Нічне кафе

Все, що вам потрібно, щоб зареєструватися в застосунку NightCafe, це адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати свій обліковий запис Google чи Facebook.

Приєднавшись до програми, ви отримаєте 3 кредити за реєстрацію, 3 кредити за підписку та додаткові 5 кредитів на день.

Крім того, якщо вам потрібно більше кредитів і персоналізації у ваших ілюстраціях, ви можете обрати кілька варіантів платних підписок або купити кредити.

Особливості

 • Ви можете створювати власні завдання та брати участь у створенні зображень за допомогою ШІ разом із друзями.
 • Він також створює мистецтво NFT.
 • Ви можете знайти для свого мистецтва роздільну здатність від низької до високої.

4. Artbreeder

Artbreeder раніше він був відомий як Ganbreeder. Artbreeder – це інструмент для спільного мистецтва, створений на основі машинного навчання. Вебсайт дає змогу користувачам створювати та налаштовувати зображення облич, пейзажі й зображення інших категорій, використовуючи моделі StyleGAN і BigGAN.

Artbreeder надає функцію Splicer, за допомогою якої ви можете інтегрувати попередньо створені форми у своє мистецтво на основі вашої підказки. Він також надає функцію колажування для створення зображень із простих форм.

Артбридер

Все, що вам потрібно, щоб зареєструватися на вебсайті Artbreeder, це адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати свій обліковий запис Google.

Коли ви зареєструєтеся на вебсайті, то отримаєте 10 кредитів на місяць, які зможете використовувати для створення фотографій зі штучним інтелектом. Крім того, якщо вам потрібно більше кредитів і налаштувань, то можна придбати платні підписки.

Особливості

 • Знаходьте конкурси, де ви можете голосувати за твори інших, а також надсилайте свої твори, щоб виграти чудові призи.
 • Інструмент дозволяє використовувати приватний режим для захисту вашого мистецтва, але для цього ви повинні підписатися на Artbreeder.

5. DeepAI

DeepAI також є одним із генераторів штучного інтелекту, який прагне зробити створення зображень з відкритим кодом доступним для будь-кого. Щоб створити зображення ШІ, просто введіть підказку, виберіть зображення, а потім виберіть стиль, і DeepAI згенерує для вас зображення ШІ.

DeepAI пропонує різноманітні API, зокрема перетворення тексту в зображення, редагування зображень, розфарбовування зображень та інші. Він пропонує інструмент виявлення, який можна використовувати для фільтрації зображень, які не підходять для вашої роботи.

DeepAI

Щоб зареєструватися на вебсайті DeepAI, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати обліковий запис Google, GitHub або LinkedIn.

Ви можете безкоштовно створювати необмежену кількість зображень, але якщо вам потрібні такі функції, як безпека, доступ до API, без реклами тощо, то можна придбати платні підписки.

Особливості

 • Створюйте необмежену кількість зображень безкоштовно.
 • Ви можете змінити роздільну здатність своїх зображень або мистецтва.
 • Він надає сторінку глосарію, де ви можете побачити зображення, пов’язані з їх визначенням.

6. Craiyon

Craiyon також є однією з нейромереж, яка генерує картинки штучного інтелекту, розроблених DALL-E Mini. Однак ви не можете надалі налаштовувати або змінювати малюнки чи зображення, створені цим інструментом. Коли ви вводите будь-який запит, він пропонує нові підказки за допомогою ChatGPT.

У цьому інструменті модель навчається на картинках. Коли ви вводите підказку, модель вивчає концепції із зображень, а потім комбінує концепції, щоб створити цифрове зображення на основі свого поточного розуміння.

Олівець

Щоб зареєструватися на вебсайті Craiyon, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати свій обліковий запис Google. Якщо вам потрібні високоякісні ШІ фото за менший час, ви повинні придбати один із планів передплати.

Особливості

 • Надавши підказку на сторінці пошуку цього вебсайту, ви можете знайти готові малюнки або зображення з штучним інтелектом, які відповідають вашим вимогам.
 • Для створення зображень ШІ можна використовувати такі фільтри, як мистецтво, малюнок і фото.

7. Canva

Canva – популярна програма для створення зображень, вебсайтів, мобільних застосунків, резюме та багатьох інших речей. Canva також має можливості генерації тексту в зображення.

Щоб створити зображення з штучним інтелектом, введіть запит у поле пошуку, а потім виберіть співвідношення сторін, яке найкраще відповідає вашим вимогам, і воно створить для вас зображення ШІ.

Найкраще в цьому інструменті те, що ви можете створювати необмежену кількість картинок безкоштовно, але ви не можете їх налаштувати. Це надійний інструмент, який використовують багато відомих компаній.

Canva

Щоб зареєструватися на вебсайті Canva, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати свій обліковий запис Google, Apple, Facebook, Microsoft або clever. Щоб отримати більше налаштувань згенерованного мистецтва, вам потрібно придбати план передплати.

Особливості

 • Створює високоякісне штучне мистецтво або зображення.
 • Простий інструмент у використанні та підходить для новачків.
 • Ви можете використовувати цей генератор ШІ картинок для багатьох цілей. Наприклад, для створення зображень ШІ, резюме та багато чого іншого.

8. Dream by WOMBO

Dream від WOMBO також є одним із безкоштовних генераторів штучного інтелекту, який можна використовувати для створення або генерування мистецтва або візуальних елементів ШІ. Ви можете вибрати із різноманітних стилів, таких як реалістичний v2, VFX v2, Nightly v2, Horror cut та багато інших.

Мрія від WOMBO

Щоб зареєструватися на вебсайті Dream by WOMBO, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати свій обліковий запис Google або Apple. Якщо вам потрібно більше налаштувати ілюстрацію за менший час і з додатковими ресурсами, то можна купити один із планів передплати.

Особливості

 • Ви можете використовувати різноманітні стилі, зробити малюнок реалістичним.
 • NFT доступні, потрібно підключите їх до свого гаманця.

9. Picsart

Picsart містить інструменти редагування, пакетний редактор, дизайн та багато інших функцій. Щоб створити штучне зображення, введіть текст, і Picsart створить його для вас. Ви можете додатково налаштувати це зображення, застосовуючи фільтри, ефекти, додаючи текст або змінюючи кольори. Цей інтухтивно зрозумілий інструмент пропонує різноманітні стилі для вашої ілюстрації.

Picsart

Щоб зареєструватися в інструменті Picsart, вам потрібна лише адреса електронної пошти та пароль, або ви можете використовувати обліковий запис Google, Facebook або Apple.

Якщо вам потрібні додаткові налаштування в ілюстраціях відповідно до ваших вимог за допомогою додаткових ресурсів, таких як тисячі шаблонів, наклейок, шрифтів і багато іншого, ви можете купити платні підписки.

Особливості

 • Ви можете налаштувати свою ілюстрацію за допомогою різних фільтрів, ефектів і кольорів.
 • Ви можете отримати зображення штучного інтелекту в різних стилях, таких як 3D, олійний живопис, гіперреалізм, кіберпанк і Пікассо.
 • Ви можете встановити співвідношення сторін зображення відповідно до ваших вимог.

10. Bing Image Creator

Bing Image Creator, який базується на вдосконаленій версії моделі DALL-E від партнера Microsoft OpenAI, дає змогу створювати зображення на основі ШІ, просто використовуючи слова.

Зображення, створені програмою Bing Image Creator, мають хорошу якість. Ви можете додатково використовувати інструмент Microsoft Designer, де зможете редагувати та змінювати свою ілюстрацію відповідно до ваших вимог.

Bing Image Creator

Все, що вам потрібно, це обліковий запис Microsoft, щоб зареєструватися в інструменті Bing Image Creator. Нові користувачі отримують 25 бустерів за створення зображень.

Особливості

 • Інструмент має функцію «здивуй мене», яка генерує випадкові підказки для використання під час створення зображень штучного інтелекту.
 • Він пропонує чотири відповіді на одну підказку.
 • Ви можете використовувати свої нагороди Microsoft, щоб швидше створювати зображення ШІ.

Читайте також на ProIT: Генератор зображень DALL-E 3 з ШІ відтепер доступний у Bing Chat. Bing отримає доступ до DALL-E 3 навіть раніше, ніж ChatGPT від OpenAI, – це заплановано на цей місяць, але лише для платних користувачів. Тож Microsoft, ймовірно, деякий час буде найпопулярнішим інструментом для створення зображень.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.