ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

750 підприємців отримають до €4000 для відновлення мікробізнесу

author avatar ProIT NEWS

Українські мікропідприємства, які найбільше постраждали під час війни, отримають до €4000 (₴160 000) для відновлення діяльності від EU4Business. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим та середнім підприємствам у шести країнах Східного партнерства ефективніше реалізовувати свій потенціал і стимулювати економічне зростання.

Грантові кошти українські підприємці можуть витратити на обладнання, ремонт пошкоджених приміщень, закупівлю сировини, виплату заробітної плати, оренду й інші господарські потреби.

Заявник має відповідати таким критеріям:

  • ФОП або юридична особа, що є субʼєктами мікробізнесу;
  • засновник виключно громадянин України;
  • діяльність згідно з КВЕДом із затвердженого переліку;
  • 100% статутного капіталу у приватній власності;
  • до 9 працівників;
  • річний дохід не більше €2 млн.

Щоб взяти участь, необхідно заповнити заяву на порталі Дія, в якій вказати інформацію щодо показників діяльності до повномасштабної війни та під час бойових дій. А також визначити напрями використання коштів, оскільки їх потрібно витратити виключно на пункти, зазначені у заяві. Подання заяви займе до 20 хвилин.

Конкурс розпочався 8 серпня 2023 року, він проходитиме у 3 етапи. На кожному з них вибиратимуть по 250 підприємців.

Переможця буде визначено за рівнем зруйнованості мікропідприємства від війни, потенціалом для відбудови та якостю заходів із відновлення його діяльності.

Мікрогранти від EU4Business фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини й реалізуються Фондом розвитку підприємництва спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, німецькою федеральною компанією GIZ Ukraine.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.