ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Adobe оновила ШІ в Photoshop та анонсувала нейронні мережі для створення векторної графіки в Illustrator і макетів в Express

author avatar ProIT NEWS

Adobe Max продемонструвала модель The Firefly Image 2 – оновлена ​​версія генератора зображень у Photoshop навчилася створювати якісніші зображення. Власні генеративні моделі ШІ з’явилися у векторному редакторі Illustrator і в хмарній платформі Adobe Express, повідомляє Tech News Space.

Firefly Image 2 створює зображення вищої якості, ніж його попередник, і найбільш чітко відображає дрібні деталі, такі як листя, текстура шкіри, волосся, руки та риси обличчя, під час відтворення фотореалістичних зображень.

Зображення, створені за допомогою Firefly Image 2, мають вищу роздільну здатність, більш яскраві кольори та більший контраст.

Також модель пропонує розширені можливості редагування зображень за допомогою штучного інтелекту. Ви можете вручну або автоматично регулювати глибину різкості, ефект розмиття й навіть поле зору, ніби ви керуєте камерою вручну.

Функція Generative Match дає змогу стилізувати зображення, згенероване ШІ, відповідно до представленого шаблону. Це може бути зображення з попередньо встановленого набору або файл, завантажений користувачем. Рівень схожості за бажанням можна регулювати.

Усі зображення, створені штучним інтелектом, мають відповідні метадані, щоб запобігти неправомірному використанню.

Крім того, щоб уникнути зловживань, щоразу, коли користувач завантажує власне зображення, він погоджується з умовами використання інструменту та підтверджує, що має права працювати з цим зразком, мініатюра якого зберігається на серверах Adobe, а не використовується для навчання ШІ.

Firefly Image 2 наразі доступний в Інтернеті як окрема модель і найближчим часом буде інтегрований у програми Creative Cloud.

Власна модель штучного інтелекту Firefly Vector з’явиться в Adobe Illustrator.

За словами розробників, це «перша у світі генеративна модель штучного інтелекту для векторної графіки». Вона створює векторні зображення з текстових описів і розбиває їх на «логічні» шари.

В Adobe кажуть, що Firefly Vector можна буде використовувати комерційно після завершення бета-тестування, оскільки він навчався на ліцензованому вмісті, включно з Adobe Stock, а також на безкоштовних матеріалах, які вважаються незахищеними авторським правом.

Векторний генератор Firefly вже можна протестувати в бета-версії Adobe Illustrator, включно з додатковими функціями: генератором 3D-моделі та редактором векторних шрифтів.

Нарешті платформа Adobe Express отримала власну генеративну модель із Firefly Design, на якій тепер можна створювати різні шаблони дизайну на основі текстових описів.

В Adobe похвалилися, що оригінальний генератор Firefly вже створив 3 мільярди зображень і що друга версія була випущена до того, як минув рік після випуску першої.

Читайте також на ProIT: ЄС розслідує угоду Adobe з придбання Figma за $20 мільярдів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.