ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ASML та Samsung інвестують $761 мільйон у розробку чипів нового покоління в Південній Кореї

author avatar ProIT NEWS

У межах напівпровідникового альянсу між Нідерландами та Південною Кореєю голландський виробник напівпровідникового обладнання ASML об’єднується із компанією Samsung, щоб інвестувати $761 мільйон у новий науково-дослідний комплекс (R&D) у Південній Кореї. Про це повідомляє NetworkWorld.

Науково-дослідний центр для розробки ультрафіолетового літографічного обладнання наступного покоління стане першим офшорним об’єктом ASML у своєму роді. Його робота буде спрямована на інновації в галузі напівпровідників.

Угоду, згідно з якою буде створено перший офшорний науково-дослідний центр ASML, було оприлюднено під час візиту президента Південної Кореї Сок Йон Юна до штаб-квартири ASML у Велдховені.

Також він зустрівся з королем Нідерландів Віллемом-Олександром та іншими урядовцями в межах більшого плану Південної Кореї щодо створення напівпровідникового альянсу із Нідерландами.

У межах угоди між ASML і Samsung створять науково-дослідний центр технології виробництва напівпровідників наступного покоління для спільної розробки ультратонких процесів на основі екстремальної ультрафіолетової літографії наступного покоління (EUV) – унікального обладнання для ASML, необхідного для виробництва вдосконалених мікросхем.

Основним продуктом ASML є літографічні машини для виробництва пластин, із яких компанія отримує приблизно 95% свого доходу.

Створивши дослідно-конструкторський центр із Samsung у Південній Кореї, ASML зможе об’єднати двох своїх найбільших клієнтів: Samsung і SK Hynix, другого виробника мікросхем у Південній Кореї, що допоможе їм удосконалити власні продукти.

Дослідницька лабораторія в Кореї дасть змогу інженерам і вченим компанії Samsung тісно співпрацювати з постачальником обладнання ASML і розробляти процеси та рецепти для вузлів наступного покоління.

Раніше ProIT повідомляв, що Canon оголосила про створення особливої системи літографії для чипів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.