ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Безкоштовний PDFgear покращує робочі процеси для iPhone, iPad і Mac за допомогою AI Copilot

author avatar ProIT NEWS

PDFgear – це безкоштовна міжплатформна програма, яка не містить водяних знаків, обмежень на сторінках або покупок у програмі. У 9to5 mac проаналізували, що включено до програм PDFgear для iOS, Mac і Windows.

PDFgear було створено, щоб вирішити головний біль ринку застарілого програмного забезпечення PDF, а саме дорогих програм, які незручні у використанні. Місія PDFgear полягає у тому, щоб запропонувати комплексний, зручний і доступний редактор PDF для iPhone, iPad, Mac, Windows в Інтернеті.

Наразі компанія робить це абсолютно безкоштовно, поки нарощує базу користувачів.

PDFgear досить простий для використання, але достатньо потужний для малого бізнесу, а також корпоративного використання.

Ось функції, які ви отримуєте із PDFgear:

Функції PDFgear

 • AI Copilot – PDFgear – це перше програмне забезпечення для роботи з PDF-файлами, яке містить потужний AI Copilot, який робить вашу роботу більш легкою, ніж будь-коли.
 • Редагування та читання – понад 30 інструментів для роботи з усім: від редагування, об’єднання, обрізання, виділення, розділення, розблокування PDF-файлів, використання OCR тощо.
 • Перетворення з PDF – легко переходьте з PDF у Word, PNG, JPG, Excel, PPT, PPTX, PSD тощо.
 • Перетворення на PDF – змініть ваші поточні документи HTML, Word, JPG, PNG, HEIC, EPUB, Excel, PPT, RTF, TXT, PSD тощо на PDF.
 • Упорядковування – інструменти безперебійної організації PDF включають можливість витягувати сторінки, повертати, додавати або видаляти сторінки, змінювати порядок тощо.
 • Підпис – створюйте електронні підписи, підписуйте PDF-файли, а також створюйте PDF-файли, які можна заповнювати, щоб інші могли їх підписувати.
 • Власні програми, які працюють в автономному режимі – програми для iPhone, iPad, Mac і Windows, а також можливість працювати у будь-якому веббраузері.

Що ви можете робити з PDFgear Copilot AI?

PDFgear Copilot AI

Функції PDFgear для редагування, читання, перетворення форматів тощо чудові, але інтегрований у застосунок Copilot AI ставить його в іншу лігу порівняно з конкурентами. Ця функція забезпечує 10-кратне підвищення продуктивності із майже необмеженими можливостями.

PDFgear Copilot працює на основі GPT 3.5. Ви можете використовувати природну мову для використання таких команд:

 • Узагальніть цей PDF-файл.
 • Перетворіть цей PDF-файл у Word.
 • Стисніть цей PDF-файл.
 • Додайте пароль, щоб захистити цей файл.
 • Відобразити цей PDF-файл у режимі слайдів.
 • Збільшити цей PDF-файл.

Інтеграція ШІ розумно використовує вторинне підтвердження у ситуаціях, коли запити незрозумілі або є помилки, щоб переконатися, що ви отримуєте бажані результати.

Безпека та конфіденційність PDFgear

PDFgear серйозно ставиться до безпеки та конфіденційності. Саме тому компанія ніколи не зберігає дані користувачів і використовує шифрування корпоративного рівня.

Надійний застосунок наразі безкоштовний, але компанія інформує, що з часом планує зробити преміальні функції платними.

Отримати PDFgear для iPhone, iPad, Mac і Windows можна безпосередньо від компанії та в App Store від Apple.

Pаніше ми писали про безкоштовний для всіх користувачів продукт ШІ від Opera для iOS – Aria, створений у співпраці з OpenAI, який інтегрований безпосередньо у веббраузер.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.