ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Чипи Apple M3 Ultra обіцяють величезний стрибок продуктивності

author avatar ProIT NEWS

Марк Гурман у своєму блозі Power On стверджує, що M3 Ultra запропонує значне збільшення ядер CPU і невелике збільшення ядер GPU.

9to5Mac.com надає специфікації для кожного з чипів Ultra.

Базовий M3 Ultra має 32-ядерний CPU з 24 performance та 8 efficiency ядрами, а також 64-ядерний GPU, що є потенційно величезним стрибком порівняно з M2 Ultra, який має характеристики 24-ядерного CPU із 16 performance та 8 efficiency ядрами й 60-ядерного GPU.

Що стосується моделей вищого класу, топовий M3 Ultra, очевидно, буде оснащений 32-ядерним процесором з 24 performance та 8 efficiency ядрами, 80-ядерним GPU, що знову перевершує поточний топовий чип M2 Ultra, який має 24-ядерний CPU із 16 performance та 8 efficiency ядрами, 76-ядерний GPU.

Хоча ще раз зауважте, що ядра графічного процесора мають невелике збільшення.

Зростання кількості ядер CPU для M3 Ultra буде відбуватися за рахунок ядер продуктивності, а не ефективності. Більша кількість ядер продуктивності означає, що новий чип буде більш здатний виконувати складні обчислювальні завдання, що дасть змогу з легкістю запускати кілька вимогливих програм.

Більшість повсякденних завдань можуть бути оброблені менш потужними ядрами ефективності (для збереження заряду батареї у MacBook), але якщо ви навантажуєте ваш пристрій, ядра продуктивності активуються і допоможуть вам впоратися з роботою.

Характеристики M3 Ultra, якщо вони виявляться точними, будуть більш ніж зайвими для більшості людей, тому можливо краще звернути увагу на скромний і, сподіваємося, більш доступний чип M3.

Це буде суттєвий стрибок продуктивності порівняно з M2, і ви «забезпечите майбутнє» вашої нової покупки на довгі роки.

Згідно з чутками, ми побачимо нові Mac M3 у жовтні 2023 року, а 14- та 16-дюймові MacBook Pro з чипами M3 Pro з’являться вже наступного року.

Раніше ми також писали, коли можуть з’явитися перші комп’ютери Apple M3 Mac.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.