ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Перші комп’ютери Apple M3 Mac можуть з’явитися у жовтні

author avatar ProIT NEWS

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, перша партія комп’ютерів Mac від Apple, оснащених M3, може надійти вже на початку жовтня.

«Жовтень ще занадто рано для нових високоякісних MacBook Pro або настільних комп’ютерів, тому першими виграшами від нового чипа повинні стати наступні iMac, 13-дюймові MacBook Air і 13-дюймові MacBook Pro», – зазначив він.

На початку березня Марк Гурман повідомляв, що Apple перебуває на «пізній стадії» розроблення двох нових моделей iMac, які будуть оснащені новим чипом M3 наступного покоління.

Новий чипсет, ймовірно, не матиме більше процесорних і графічних ядер, ніж поточні процесори Apple M2 SoC, але очікується, що він забезпечить значне підвищення продуктивності й енергоефективності завдяки технології 3 нм від TSMC.

Марк Гурман вважає, що новий iMac може з’явитися вже у другій половині 2023 року, а дизайн буде схожий на кольоровий дизайн моделі 2021 року. Тиждень тому він також написав, що Apple працює над новим 32-дюймовим iMac, але припустив, що ця модель не з’явиться до кінця 2024 року.

Раніше Apple анонсувала нові моделі iPad разом з останніми комп’ютерами Mac, але цього разу так не станеться.

«Я не очікував серйозних оновлень до моменту появи iPad Pro з чипом M3 й екраном OLED у наступному році», – написав Марк Гурман.

Однак він зауважив, що Apple працює над новим iPad Air з оновленими внутрішніми елементами. Актуальна модель використовує застарілий чип M1.

Раніше ми повідомляли, що Apple увійшла в історію як перша компанія вартістю $3 трлн.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.