ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

VR-гра Demeo тепер доступна для Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Коли Apple Vision Pro було анонсовано минулого року, то деякі розробники продемонстрували свої застосунки та ігри, які незабаром мали надійти на платформу – як у випадку з популярною рольовою грою VR Demeo. Тепер ця гра нарешті доступна у visionOS App Store, повідомляє 9to5mac.

Demeo – це кросплатформна кооперативна пригода для чотирьох гравців, яка відтворює всю магію та товариськість зібрання за столом із друзями для боротьби проти сил зла.

Доступно чотири герої, кожен із різними здібностями. Гра поєднує доповнену та віртуальну реальність, створюючи унікальний ігровий процес, де гравці можуть відчути себе її частиною.

Спочатку Demeo було випущено для Oculus Quest у 2021 році, а потім перенесено на PlayStation 5 і PlayStation VR 2 у 2023 році. Тепер власники Apple Vision Pro також можуть випробувати гру.

«Ми раді представити повну гру Demeo в Apple Vision Pro й оптимізували назву для потужного відстеження рухів рук та очей пристроєм для неймовірного ігрового процесу», – сказав Томмі Палм, генеральний директор і засновник Resolution Games.

Гравці можуть вибирати між двома різними режимами. Один із них відкриває гру у 2D-вікні, тож ви можете грати з друзями та виконувати багато завдань одночасно. Існує також режим повного занурення, який використовує можливості віртуальної реальності Vision Pro.

Demeo працює з відстеженням руки й ігровими контролерами, тому гравці можуть вибрати те, що їм найкраще підходить.

Варто зазначити, що Demeo вже був доступний для iPad і Mac. Demeo коштує $39,99, і ви можете придбати його в App Store.

Читайте також на ProIT: Масові звільнення вдарили по ігровій індустрії. За півтора року скорочено вже понад 20 тисяч робітників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.