ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta Connect 2023: презентація Quest 3 сьогодні

author avatar ProIT NEWS

Щорічна конференція Meta Connect розпочнеться сьогодні, 27 вересня, о 20:00 за київським часом (10:00 за тихоокеанським часом), повідомляє TechCrunch.

Очікується, що Meta Quest 3 стане центральною подією цього заходу. Остання версія гарнітури виходить через 3 роки після випуску попередньої версії й менш ніж за рік після того, як компанія представила Quest Pro – гарнітуру з розширеною реальністю, призначену для корпоративних користувачів.

У той час як такі компанії, як Magic Leap, повністю зосередилися на корпоративному навчанні та створенні прототипів, Meta все ще приділяє багато уваги споживачам. Геймінг (і меншою мірою метавсесвіт) – це те, що приносить компанії значний успіх.

Хоча VR/AR не виявилися такими успішними, як на це сподівалися Марк Цукерберг та інші, Meta має значну перевагу перед іншими гравцями на ринку (крім, можливо, Vive і PlayStation VR).

Цукерберг особисто анонсував Meta Quest 3 у своєму Instagram кілька тижнів тому, назвавши її «першою гарнітурою для масового ринку з високоякісною кольоровою змішаною реальністю». А також додав, що вона «на 40% тонша і зручніша (ніж Quest 2). Кращі дисплеї та роздільна здатність. Чипсет Qualcomm наступного покоління з подвійною графічною продуктивністю. Наша найпотужніша гарнітура на сьогодні».

Meta також розкрила ціну пристрою – $499, яка значно менша ніж у Magic Leap 2 ($3299) та їх власного Quest Pro ($1000), не кажучи вже про Vision Pro від Apple за $3499.

Читайте також на ProIT: Продажі AR/VR падають, але все може змінити випуск нових гарнітур Apple та Meta.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.