ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta позначатиме зображення, створені ШІ інших компаній

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta, що володіє соцмережами Facebook, Instagram і Threads, протягом найближчих місяців почне позначати зображення, які створили інші компанії за допомогою штучного інтелекту. Про це президент із глобальних питань компанії Нік Клегг написав у блозі Meta.

Як повідомив посадовець, Meta вбудує невидимі маркери у файли зображень, щоб позначити їх на Facebook, Instagram і Threads. Компанія хоче попереджати користувачів, що ці зображення, які часто схожі на реальні фотографії, насправді згенеровані штучним інтелектом.

Компанія вже позначає контент, створений за допомогою своїх власних ШІ-інструментів. Після впровадження нової системи Meta також позначатиме ілюстрації, створені сервісами OpenAI, Microsoft, Adobe, Midjourney, Shutterstock і Google від Alphabet.

Meta також почне вимагати від людей самостійно маркувати власний змінений аудіо- та відеоконтент і погрожує покаранням за невиконання цієї вимоги. Однак Клегг не уточнив, яке саме покарання чекає на порушників.

Він додав, що наразі немає ефективного механізму для маркування письмового тексту, створеного інструментами штучного інтелекту, такими як ChatGPT.

Як повідомляв ProIT, генеральний директор Meta Марк Цукерберг минулого місяця заявив, що компанія планує придбати 350 тисяч графічних процесорів H100 від NVIDIA, яка виробляє найпотужніші графічні процесори, що використовуються для ШІ. За його словами, разом з іншими постачальниками Meta зможе накопичити 600 тисяч чипів.

Раніше ProIT також повідомляв, що підліткам обмежать доступ до контенту у Facebook та Instagram.

Нагадаємо, що у ЄС закони про конфіденційність даних створили таку проблему для Meta, що вона ввела плату за підписку, щоб їх обійти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.