ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

18+: підліткам обмежать доступ до контенту у Facebook та Instagram

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta оголосила, що в соціальних мережах Instagram та Facebook стане більше прихованого від підлітків контенту – через намагання захистити дітей від шкідливої інформації. Відтепер налаштування контролю стане суворішим, а умови пошуку в Instagram – більш обмеженими, повідомляє Meta у своєму блозі.

Тепер контент, що не відповідає віку користувача, буде прихований, навіть якщо ним поділився хтось, на кого він підписаний.

Компанія вже намагається не рекомендувати такий контент підліткам у Reels. А коли хтось публікуватиме шкідливий контент (наприклад, із демонстрацією розладів харчування або селфхарму – поведінки людини, коли вона намагається завдати шкоди собі), то Meta буде поширювати ресурси експертних організацій, які зможуть надати допомогу. Зокрема, контакти Національного альянсу із психічних захворювань.

«Зараз ми намагаємось запровадити ці зміни для підлітків до 18 років. У найближчі місяці вони будуть повністю реалізовані в Instagram та Facebook», – йдеться у повідомленні Meta.

Компанія зазначає, що дозволяє користувачам обговорювати їхню боротьбу із самогубствами, селфхармом та розладами харчової поведінки, а також ділитися відповідним контентом.

Втім, у Meta працюють над тим, щоб ускладнити пошук такого контенту. Тому, коли люди шукають терміни, пов’язані з цими проблемами, соцмережі приховуватимуть результати й направлятимуть користувача за допомогою до експертів. Цей алгоритм впровадять вже найближчими тижнями.

Підлітки отримуватимуть повідомлення, у яких компанія запропонує оновити налаштування безпеки та конфіденційності. Якщо користувачі погодяться, Meta автоматично змінить їхні налаштування. Це призведе до деяких обмежень. Зокрема, для тих, хто захоче репостнути контент, відзначати або згадати користувачів у дописах.

Крім того, користувач зможе отримувати повідомлення лише від його підписників. Також Meta приховуватиме повідомлення, які міститимуть образливі коментарі.

Раніше ProIT повідомляв про велике оновлення Telegram з 11 новими функціями.

Нагадаємо, у ЄС закони про конфіденційність даних створили таку проблему для Meta, що вона ввела плату за підписку, щоб їх обійти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.