Вийшло велике оновлення Telegram з 11 новими функціями
4 хв.

Вийшло велике оновлення Telegram з 11 новими функціями

author avatar ProIT NEWS

Telegram випустив велике оновлення, що дає творцям контенту нові способи органічного розвитку своїх каналів, йдеться у блозі Telegram.

Зокрема, тепер можна знаходити канали, подібні до ваших підписок, поширювати історії від друзів і каналів та додавати відеоповідомлення до історій. Розробники також додали кольори профілю, шпалери для обох сторін, статистику історій та користувацькі реакції для каналів, розшифровку голосу для всіх і багато іншого.

Схожі канали

Сотні мільйонів користувачів підписуються на канали Telegram, щоб отримувати останні новини, контент і згенеровані штучним інтелектом зображення котів із шістьма пальцями.

Як полегшити пошук каналів? Коли ви приєднаєтеся до каналу, то побачите список схожих публічних каналів, повʼязаних із тією ж тематикою.

У списку зʼявляються лише публічні канали, які відбираються автоматично на основі схожості їхньої бази підписників. Також можна отримати доступ до Схожих каналів із профілю каналу.

Поширення історій

Ви можете поширювати історії ваших друзів та улюблених каналів на свою сторінку, збільшуючи їхню авдиторію лише у два дотики.

Поширення історії дає змогу додавати до неї контент, як-от текст, аудіо або навіть відеокоментар, разом з окремим налаштуванням видимості для історії.

Щоб поширити історію, торкніться іконки поширення й виберіть «Поширити історію». У цілях приватності поширювати можна лише історії, які бачать усі.

Відеоповідомлення в історіях

Публікуючи історію, тепер можна додати відеоповідомлення, щоб залишити коментар або просто показати свою реакцію. Розмір, тривалість і позицію відео можна змінити. Творчі можливості безмежні – від розповіді про фотографію до створення відеорозмови із самим собою в образі різних персонажів.

Історії, які ви поширюєте, також підтримують відеоповідомлення. Таким чином, можна поділитися своїми думками на актуальну тему або приєднатися до ланцюжка авторів, які поширюють один одного.

Щоб записати відеоповідомлення, утримуйте іконку камери в редакторі історій. А також відеодоріжку внизу екрана, щоб регулювати гучність.

Кольори профілю

В останньому оновленні Premium-користувачам дали змогу вибирати колір для свого імені, покликань, які вони надсилають, і відповідей на повідомлення.

Відсьогодні Telegram Premium також дає змогу вибрати унікальне поєднання кольорів з іконками (як-от цими або цими) для вашого профілю, що прикрасить вашу сторінку.

Щоб налаштувати вигляд ваших повідомлень або профілю, перейдіть до «Налаштувань» > «Налаштування чатів» > «Змінити ваш колір на Android». На iOS це можна зробити у розділі «Налаштування» > «Вигляд» > «Ваш колір».

Шпалери для обох сторін

Кожен може встановити власні шпалери для особистих чатів, щоб зробити розмови ще більш виразними завдяки різним темам і вашим улюбленим фотографіям.

Тепер користувачі Premium можуть встановити шпалери для обох сторін, застосувавши однакове оформлення як для себе, так і для свого співрозмовника.

Щоб встановити власний фон у будь-якому особистому чаті, торкніться ⋮ (на iOS відкрийте профіль користувача, а потім виберіть ⋯) > «Змінити шпалери».

Розшифровка голосових повідомлень для всіх

Починаючи з 2022 року, користувачі Premium мають змогу перетворювати голосові та відеоповідомлення на текст. Це допомагає швидко побачити, що було сказано, або навіть перекласти аудіо різними мовами.

З цим оновленням усі користувачі можуть перетворювати на текст до двох повідомлень на тиждень. Просто торкніться іконки →A, щоб спробувати.

Зауважте: ця можливість буде впроваджуватися поступово і може не бути доступною для всіх одразу.

Голос на текст Telegram Premium дає змогу перетворювати без обмежень.

Статистика історій для каналів

Канали, які можуть публікувати історії, тепер мають змогу бачити статистику щодо переглядів історій, поширень і реакцій – із докладними графіками для відстеження охоплення й ефективності.

Статистику історії можна переглянути, натиснувши ⋮/⋯ під час перегляду історії або у розділі «Інформація про канал» > ⋮/⋯ > «Статистика».

Статистику каналу, налаштування зарядів і розіграшів тепер легше знайти в «Інформації про канал» > «Змінити» > «Статистика й заряди».

Користувацькі реакції для каналів

Адміністратори каналів отримали новий інтерфейс для керування реакціями, де вони мають змогу додавати або видаляти певні емоджі.

На додаток до стандартних реакцій, канали можуть додавати користувацькі емоджі, отримуючи по одній такій реакції за кожен рівень каналу.

У статистиці каналу тепер показується графік реакції на основі емоджі, які використовуються для реакцій на дописи. Він відображає позитивні та негативні емоції – еквіваленти різних емоджі.

Підсвічування коду у повідомленнях

Завдяки переможцю нещодавнього конкурсу всі застосунки Telegram тепер можуть визначати мову коду та підсвічувати синтаксис у повідомленнях, що надсилаються з ```форматуванням коду```. Тому ви нарешті зможете побачити різницю між Java та C#.

Поліпшення для гілок

У групах з увімкненою можливістю гілок застосунок зберігатиме ваші уподобання перегляду: ви бачитимете «Усі повідомлення» або «Гілки», коли знову відкриєте групу.

Ефект Клацу Таноса на iOS

Видалення повідомлень в iOS має приголомшливу анімацію – вони випаровуються на мільйон пікселів, перш ніж зникнути назавжди. Ця анімація зʼявляється, коли повідомлення видаляються автоматично, якщо чат відкритий у момент закінчення таймера.

Можна увімкнути таймер автовидалення для повідомлень в окремих чатах або для вашого акаунта. Найшвидший спосіб побачити нову анімацію – встановити короткий таймер самознищення в секретному чаті.

На сьогодні це все. Розробники продовжують працювати над схожими оновленнями, повними можливостей для досліджування.

«Це оновлення вже доступне для всіх користувачів iOS і для тих користувачів Android, які встановили наш застосунок безпосередньо із telegram.org/android. У Google Play оновлення зʼявиться, як тільки його схвалять модератори компанії», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.