ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Meta і LG разом працюють над новою VR-гарнітурою Quest Pro, конкурентом Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Ще до того, як Apple представила Vision Pro, у Meta вже були гарнітури віртуальної реальності під назвою Meta Quest (які були створені після придбання Meta Oculus). Однак гарнітури Meta не стали хітом. Але Марк Цукерберг, схоже, має амбітні плани конкурувати з Apple Vision Pro: Meta співпрацює з LG над створенням нової гарнітури VR, повідомляє 9to5Mac.

Meta і LG створюють нову гарнітуру Quest Pro

Відповідно до звіту UploadVR, Meta і LG об’єдналися для створення майбутніх версій гарнітур Quest Pro.

Спочатку вважалося, що Meta веде переговори лише з LG Display, дочірнім постачальником дисплеїв LG. Однак нова інформація свідчить про те, що це призвело до «набагато ширшого партнерства» з іншими дочірніми компаніями LG.

LG Electronics буде відповідати за збірку нової гарнітури, тоді як LG Energy і LG Innotek постачатимуть акумулятори й інші компоненти.

Дисплеї Micro OLED будуть поставлятися компанією LG Display. Це означає, що LG матиме більший вплив на виготовлення пристрою.

У той час як Apple зосереджена на забезпеченні преміум-взаємодії зі своєю новою гарнітурою, Meta, схоже, зацікавлена не лише у преміум-, а й у початковому сегменті.

За інформацією інсайдерів, нова гарнітура від Meta і LG буде представлена у 2025 році за ціною близько $2000.

Поточна версія Meta Quest Pro коштує $999. Ймовірно, що обидві компанії інвестуватимуть у більш потужне обладнання, щоб конкурувати з Apple Vision Pro. Водночас Meta незабаром випустить доступнішу Meta Quest 3 за $499.

Meta Quest Pro

Новий конкурент Apple Vision Pro

Apple обрала найсучаснішу технологію для створення Vision Pro.

Відомо, що гарнітура має дисплей Micro OLED з роздільною здатністю вище 4K для кожного ока. Vision Pro також має 12 камер, 5 датчиків і 6 мікрофонів для розширеного розпізнавання жестів і голосу, тому йому не потрібні фізичні елементи керування.

Зсередини Apple Vision Pro працює на чипі M2 (такому ж, як і в останніх комп’ютерах Mac) й має новий чип R1, який відтворює зображення, зняті камерами, у режимі реального часу.

Apple Vision Pro

З іншого боку, поточний Meta Quest Pro має РК-дисплей 2K для кожного ока, лише 5 камер, оснащений фізичними елементами керування для кращої точності й працює на чипі Snapdragon XR2.

З вищою ціною Meta може покращити деякі з цих аспектів, щоб отримати продукт, більш схожий на Vision Pro.

Незважаючи на це, майбутнє обох пристроїв наразі невідоме. Дохід від підрозділу Meta Reality Labs XR знизився, а аналітики вважають, що Apple не продасть більше 400 тисяч одиниць Vision Pro до 2024 року.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple планує кардинально оновити iPad Pro у 2024 році, щоб оживити ринок планшетів.

Також ми писали, що презентація Apple Vision Pro змусила Samsung удосконалювати дисплей своєї VR-гарнітури Galaxy XR.

Крім того, нагадуємо, що Meta, Microsoft та Amazon запустили картографічний проєкт із відкритим кодом, який може стати конкурентом Google Maps та Apple Maps.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.