ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Стала відома дата випуску Apple Vision Pro: передзамовлення відкриється наступного тижня

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple оголосила про випуск Vision Pro: VR-гарнітура буде доступна у п’ятницю, 2 лютого, у всіх магазинах Apple Store у США, а також в онлайн-магазині Apple.

Передзамовлення на Vision Pro розпочнуться у п’ятницю, 19 січня, о 05:00 за тихоокеанським часом.

Vision Pro – перша в історії просторова обчислювальна гарнітура Apple. Вона працює на основі абсолютно нової програмної платформи visionOS.

Просторові обчислення (spatial computing) – це нова технологія, яка об’єднує цифровий і фізичний світи, даючи змогу користувачам взаємодіяти з комп’ютерами більш плавно та з ефектом занурення.

Просторові обчислення – це загальний термін, який охоплює такі поняття, як «віртуальна реальність» (VR) і «доповнена реальність» (AR), а також пов’язані поняття змішаної реальності та розширеної реальності.

У пресрелізі генеральний директор Apple Тім Кук заявив:

«Настала ера просторових обчислень. Apple Vision Pro – це найсучасніший пристрій споживчої електроніки, який коли-небудь створювався. Його революційний і чарівний інтерфейс користувача переосмислить те, як ми спілкуємося, створюємо та досліджуємо».

Vision Pro коштуватиме $3499 із 256 ГБ пам’яті. Apple також оголосила подробиці про ціни на об’єктиви: ZEISS Optical Inserts – Readers будуть доступні за $99, а ZEISS Optical Inserts – Prescription – за $149.

Vision Pro постачається з Solo Knit Band та Dual Loop Band, що надає користувачам два варіанти підгонки розміру.

Також в упаковці Vision Pro ви знайдете Light Seal, дві різні подушки Light Seal Cushions, чохол для передньої панелі пристрою, тканину для полірування, акумулятор, зарядний кабель USB-C і USB-C адаптер.

Apple Vision Pro буде доступний лише у Сполучених Штатах після першого запуску. Що стосується решти світу, то в Apple кажуть, що Vision Pro буде запущено в «більшій кількості країн» пізніше цього року.

Раніше була інформація, що компанія планує випустити гарнітуру в січні, але через підготовку стратегії розповсюдження і проведення остаточних тестувань пристрою запуск було відкладено.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.