ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple планує випустити свою гарнітуру Vision Pro у березні 2024 року

author avatar ProIT NEWS

За інформацією Марка Гурмана з Bloomberg, Apple планує випустити гарнітуру змішаної реальності Vision Pro у березні. Раніше компанія планувала випустити гарнітуру в січні, але все ще готує стратегію розповсюдження і проводить остаточне тестування пристрою, повідомляє TechCrunch.

Коли Apple представляла Vision Pro за $3499 у червні, компанія заявляла, що збирається випустити його на початку 2024 року, тому технічно Apple все ще відповідає плану щодо термінів випуску. Зазвичай вона проводить свій весняний захід у березні, тому ймовірно, що компанія використає цю подію для реклами Vision Pro.

Гарнітура спочатку буде представлена ​​у Сполучених Штатах, а до кінця року, як очікується, буде випущена в інших країнах, зокрема в Канаді та Великій Британії. Очікується, що Apple продаватиме пристрій за попереднім записом лише у роздрібних магазинах Apple або в Інтернеті через онлайн-магазин Apple.

Програмне забезпечення, на якому працює Vision Pro, називається visionOS, яку Apple описує як «першу ОС, розроблену для створення просторових обчислень». Тривимірний інтерфейс програмного забезпечення звільняє застосунки від традиційного дисплея.

У компанії заявили, що App Store для гарнітури Vision Pro за замовчуванням включатиме всі сумісні програми для iPhone та iPad. Крім того, після запуску на VisionOS буде доступно понад 100 ігор Apple Arcade.

На відміну від деяких гарнітур AR на ринку, акумулятор Vision Pro не вбудований у сам пристрій. Замість цього дріт із задньої панелі підключається до акумуляторної батареї, яка забезпечує до 2 годин використання.

Гарнітура має стандартний чип M2 у поєднанні з новим чипом R1, який обробляє потокове відео. Vision Pro використовує технологію micro-OLED для упаковки 23 мільйонів пікселів у два дисплеї. Vision Pro містить функцію EyeSight, яка використовує передній дисплей, щоб показати ваші очі іншим людям у кімнаті.

Вартість пристрою свідчить про те, що він орієнтований на корпоративних покупців, а не на звичайних споживачів. Як раніше зазначав TechCrunch, частина Pro у назві пристрою натякає на те, що у майбутньому може зʼявитися більш доступна версія.

Компанія Apple вже використовує технологію AR для попереднього перегляду нових пристроїв. Наприклад, технологічний гігант із Купертіно використовує AR, щоб запропонувати потенційним покупцям Mac Pro уявлення про те, наскільки великим виглядатиме пристрій на їхньому столі. Однак Apple досі не пропонувала такі попередні перегляди для всіх пристроїв. Очікується, що незабаром це зміниться, повідомляє ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.