ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Оновлення visionOS 1.1 для Apple Vision Pro тепер доступне з підтримкою MDM і покращеними персонами

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple випустила visionOS 1.1 для всіх користувачів. Оновлення програмного забезпечення Apple Vision Pro містить низку змін, які потішать перших власників VR-гарнітури. Про це повідомляє 9to5mac.

visionOS 1.1 представляє корпоративну підтримку електронної пошти, контактів і календаря. Це означає, що гарнітури з обліковими записами керування мобільними пристроями мають доступ до робочої електронної пошти так само, як iPhone та Mac.

Компанія також покращила персону – бета-функцію, яка створює цифрову версію користувача для використання під час відеодзвінків. Раніше Apple оновила Vision Pro, щоб додати опцію скидання, якщо ви забули пароль.

Ось короткий опис visionOS 1.1 із приміток до випуску:

«Це оновлення представляє функції MDM, які дозволяють розгортати, конфігурувати пристрої та керувати ними для підприємств. Цей випуск також включає вдосконалення персон, можливість видаляти системні програми з Home View, а також інші функції, виправлення помилок та оновлення безпеки для вашого Apple Vision Pro».

Цього тижня Apple також випустила оновлення програмного забезпечення iOS 17.4 для iPhone та iPad. Apple Vision Pro отримує шість нових емодзі, доданих до iPhone цього тижня завдяки сьогоднішньому оновленню.

Раніше ProIT повідомляв, що вразливість Apple Shortcuts розкриває конфіденційну інформацію.

Нагадаємо також, що нещодавно Apple випустила оновлення шифрування iMessage, яке включає постквантовий захист, який вона називає найзначнішим оновленням криптографічної безпеки в історії месенджера.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.