ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple оновлює iMessage за допомогою нового протоколу шифрування Post-Quantum

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple випустила оновлення шифрування iMessage, яке включає постквантовий захист, який вона називає найзначнішим оновленням криптографічної безпеки в історії месенджера. Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Apple оголосила про вихід PQ3 – нового протоколу шифрування, призначеного для серйозного підвищення безпеки програми. З моменту запуску у 2011 році iMessage запропонував наскрізне шифрування, що дуже корисно, якщо ви хочете зберегти конфіденційність своїх чатів.

Тим не менш, шифрування Apple не завжди було таким непохитним, як хотілося б. Дослідники кілька разів зламували або принаймні оскаржували шифрування застосунку. Це означає, що було б розумно поставитися до минулих (і, можливо, поточних) запевнень Apple з недовірою.

У своєму останньому оновленні компанія стверджує, що тепер повідомлення користувачів будуть безпечнішими, ніж будь-коли. Мовляв, було винайдено абсолютно новий рівень безпеки, який називається рівнем безпеки 3, щоб відрізнити безпрецедентний захист, яким тепер, нібито, будуть користуватися ваші розмови на iPhone.

У блозі Apple зазначено:

«Завдяки стійкому до компрометування шифруванню та широкому захисту навіть від дуже складних квантових атак PQ3 є першим протоколом обміну повідомленнями, який досяг того, що ми називаємо рівнем безпеки 3. Він забезпечує захист протоколу, який перевершує захист усіх інших широко розгорнутих програм обміну повідомленнями. Наскільки нам відомо, PQ3 має найсильніші властивості безпеки з усіх протоколів обміну повідомленнями в масштабі у світі».

Раніше ProIT розповідав про нові функції та зміни в iOS 17.4 beta 4.

Також ми писали, що користувачі починають повертати свої Vision Pro в магазини.

Важка батарея, дивні персони й інші сюрпризи – які ще незручності помічали перші користувачі Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.