ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

visionOS 1.1 забезпечує кращі аватари Persona та корпоративну підтримку WebXR для Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Нещодавно компанія Apple випустила оновлення програмного забезпечення visionOS 1.1, що забезпечує більш якісні аватари Persona та корпоративну підтримку для Apple Vision Pro. Про це повідомляє 9to5mac.

Як зазначає UploadVR, у WebXR у Safari для Vision Pro досі не було ключового методу введення. Починаючи із visionOS 1.1, Safari представляє підтримку стандартного методу керування для WebXR.

WebXR тепер включає більш природний і конфіденційний метод взаємодії – новий режим введення перехідного покажчика, який доступний для Safari 17.4 у visionOS 1.1.

Давайте дослідимо, як працює природний ввід для WebXR і як використовувати його під час розробки WebXR для Apple Vision Pro.

У дописі в блозі команда WebKit пояснює, чому природний метод введення Vision Pro спочатку не розглядався для WebXR.

«Початкові вебстандарти для WebXR передбачали, що всі вхідні дані будуть надаватися постійними апаратними контролерами. Оскільки природна модель взаємодії вхідних даних visionOS відрізняється від платформ XR, які покладаються на прослуховування фізичних контролерів і натискань кнопок, багато наявних можливостей WebXR не працюватимуть належним чином на Apple Vision Pro. Ми співпрацюємо із W3C, щоб включити підтримку моделі взаємодії visionOS у WebXR. Ми раді допомогти спільноті WebXR додати підтримку популярних фреймворків WebXR», – повідомила команда WebKit.

Підтримка WebXR у Vision Pro вимкнена за замовчуванням. Однак користувачі можуть увімкнути цю функцію в меню «Налаштування» > «Програми» > «Safari» > «Додатково» > «Позначки функцій».

Раніше ProIT повідомляв, що Apple Vision Pro від Caviar із 18-каратного золота зʼявляться наступного року.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.